یوبی سافت : اتمام بخش داستانی Watch Dogs به 35 الی 40 ساعت زمان نیاز دارد

۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۲

سیر انتشار اطلاعات از عنوان جهان ازاد یوبی سافت یعنی Watch Dogs تمامی ندارد و هر روز اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر می شود که عطش طرفداران برای تجربه ای آن را دو چندان می کند.

به تازگی یوبی سافت اعلام کرده است که برای اتمام بخش داستانی این عنوان به 35 الی 40 ساعت زمان نیاز است اما اگر طرفداران به اتمام بخش داستانی قانع نباشند و بخواهند به گشت و گذار در محیط بپردازند و هر چیزی که در بازی وجود دارد را کشف کنند به 100 ساعت زمان نیاز دارند.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید