گیفت کارت
گیفت کارت

Card Hunter در راه تبلت‌ها

۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۲

در ماه سپتامبر 2013، بهره‌وریِ کار در سرتاسر جهان بطور ناگهانی تنزل کرد زیرا عنوان Card Hunter شرکت Blue Manchu کل دنیای بازی را شیفته و مجذوب خودش نمود! این عنوان RPG استرتژی بر‌مبنای کارت بازی، با موضوعی بر‌‌پایه‌یِ زندان‌ها و اژدهاهای یادآور بازی‌های دهه‌ی 80 ساخته شده و این تم به اندازه‌ای جذاب بوده که بسیاری را جذب خود نموده است.

به تازگی شرکت Blue Manchu اعلام نموده است که شما قادر خواهید بود این بازی زیبا را به همراه خود داشته و در هر مکانی از آن لذت ببرید زیرا که عنوان Card Hunter در حال آماده شدن برای انتشار بر روی تبلت‌ها می‌باشد؛ ظاهرا این عنوان ابتدا برای سیستم عامل iOS و پس از مدت کوتاهی برای سیستم‌های Android منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که با وجود این‌که Card Hunter بازی مبتنی بر مرورگر می‌باشد اما بازیکنان برای تجربه‌ی بخش تک‌نفره‌ی آن نیاز به اتصال به اینترنت نخواهند داشت. تاکنون تاریخ دقیقی برای انتشار آن اعلام نشده است اما آقای Joe McDonagh از DropForge چنین بیان داشته‌اند که:

ما پاشنه‌ی خود را با این یکی نمی‌کشیم!

عنوان Card Hunter به وسیله‌ی Jon Chey (کارمند اسبق Irrational Games) و Richard Garfield (طراح اصلیِ Magic: The Gathering) و Skaff Elias (مدیر اصلیِ بازاریابیِ Magic: The Gathering) طراحی شده بود. نسخه‌ی موبایلیِ این عنوان به وسیله‌ی استدیویِ تازه شکل گرفته‌ی DropForge Games در حال توسعه می‌باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید