گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر جدیدی از Batman : Arkham Knight منتشر شد : بتمن، گوردون و دیگران

۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۸

بار دیگر Rocksteady دست به کار شده است و این بار اسکرین شات های جدیدی از عنوان آینده ی خود یعنی Batman : Arkham Knight منتشر کرده است که در آن ها بتمن، پنگوین، گوردون و شهر گاتهام به چشم می آید.

شیرازه اصلی داستان از این قرار است که پس از مرگ جوکر در یک شب تمامی جنایتکاران باقی مانده گرد هم می آیند و تصمیم می گیرند با ترکیب نقشه های خود بتمن را برای همیشه از میان بردارند. در این میان شخصیت Scarecrow نقش اساسی و مهمی را در بازی ایفا می کند و بمب های زیادی را در سرتاسر گاتهام تعبیه کرده است و همچنین با انتشار یکی از گاز های ترس آور خود مردم را وحشت زده نموده است. با توجه به وحشت مردم، گاتهام به طور کاملا تخلیه می شود و تنها نیرو های پلیس و جنایتکاران در آن حضور دارند و به این ترتیب گاتهام به یک میدان جنگ بدل می شود که در این میان بتمن برای پرده برداری از راز این درگیری ها و همچنین نجات مردم و گاتهام بار دیگر شنل خود را به تن خواهد کرد. طبق شایعات Batman : Arkham Knight قرار است در ۱۴ اکتبر برای PS4، Xbox One و PC عرضه شود و خبری از انتشار این بازی بر روی کنسول های نسل هفتم نمی باشد.

شما می توانید اطلاعات جامع و کامل این عنوان را از اینجا مطالعه کنید.

Batman: Arkham Knight Screenshot 1 Batman: Arkham Knight Screenshot 5 Batman: Arkham Knight Screenshot 3 Batman: Arkham Knight Screenshot 2  Batman: Arkham Knight Screenshot 4 Batman: Arkham Knight Screenshot 6 Batman: Arkham Knight Screenshot 7 Batman: Arkham Knight Screenshot 8

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید