عنوان Sunset در دست ساخت برای PC و Mac توسط Tale of Tales

۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۹

چندی پیش شرکت Tale of Tales به صورت رسمی عنوان Sunset را برای PC و Mac و Linux تایید کرد. عنوان Sunset دارای سبک اول شخص جنایی و فکری است.

حوادث بازی در سال 1970 در یکی از Penthouse های شهر رخ می دهد؛ که شرکت سازنده (  Tale of Tales ) تمامی تلاش خود را خواهد کرد که با عنوان Sunset یک بازی اول شخص جنایی کاملا طبیعی را تجربه کنید و کاملا در داستان های بازی غرق بشوید. شخصیت اصلی بازی فردی نگهبان ساختمان است که هفته به هفته در حال رشد و زندگی ساکن خارج از مرکز شهر است و جنگ های داخلی هم روز به روز در شهر در حال گسترده شدن است.

خلاصه ای از داستان بازی را در زیر می توانید مطالعه کنید :

” بشر دوست سابق در حال زندگی در سال 1970 است که در زمان اصلی کودتای هنر و فرهنگ عمر خود را سپری می کند. شغل او نگهبانی از یک ساختمان است که بیشتر از همه چیز ( بعد از خانوداه )، او به شغل خود اهمیت زیادی می دهد و به آن عشق می ورزد. دولتمندان و دولت مندان همیشه در حال ظلم به او و دیگر افردان شهر هستند. به همین دلیل هم شخصیت اصلی بازی قصد سفر به منطقه ی دیگری از پایتخت را دارد. هدف اصلی و داستان بای آشنایی گیمرها با جنگ ها وظلم ستم های مربوط به سال 1970 است. همچنین داستان بازی دارای برخی صحنه ها و رمان های رمانتیک هم هست. همچنین سرنوشت خود در بازی به دست خود شما است و شما انتخاب می کنید که عاشق چه کسی بشوید یا از چه کسی متنفر باشید و … ”

بازی از لحاظی مانند سبک های اول شخص شوتر هست ولی با این تفاوت که در این بازی صحنه های رمانتیک هم وجود دارد و قهرمانی هم برای داستان در بازی تعیین نشده. مطابق با گفته ی سازندگان بازی Auriea Harvey و Michael Samyn در بازی شما به عنوان یک فرد در جامعه ای زندگی خواهید کرد که در آن هر روز جنگ های داخلی و راهپیمایی وجود دارد.

بازی شامل هر دو همدلی و بی تفاوتی خواهد بود، که این امر در بازی باعث می شود این عنوان تنها به بازی رمانتیک و عاشقانه تبدیل نشود. عنوان Sunset یکی از مهم ترین پروژه های شرکت Tale of Tales است که در آن تمامی تجربیات شرکت از بازیسازی جمع آوری شده.

همچنین به غیر از عنوان Sunset شرکت Tale of Tales در حال کار بر روی دو عنوان جدید دیگر هم هست که نام یکی از آن بازی ها The Book of 8 است. عنوان Sunset برای عرضه در سال بعدی برنامه ریزی شده.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید