سیستم مورد نیاز Watch Dogs قطعی نیست : شاید نیازی به 6GB رم نباشد

۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۳

چندی پیش بود که Jonathan Morin کارگردان بازی Watch Dogs حداقل سیستم مورد نیاز Watch Dogs برای اجرا روی PC را اعلام کرد که در آن نیاز به 6GB رم برای بسیاری از طرفداران دردناک بود زیرا آن ها با این سیستم توانایی اجرای بازی را نداشتند اما حال وی اعلام کرده است که سیستم اعلام شده نهایی نیست و ممکن است تغییر کند.

درست است که من چند روز پیش سیستم مورد نیاز بازی را اعلام کردم اما الان می توانم بگویم که این سیستم قطعی نیست و امکان تغییر آن وجود دارد و اگر این سیستم تغییر کند من قطعا به شما اعلام خواهم کرد.

وی علت تاخیر بازی را نیز نوآوری در بخش هک بازی اعلام کرد و اظهار داشت که تیم او علاوه بر قرار دادن هک به عنوان هسته ی بازی سعی دارد نوآوری هایی نیز از این قابلیت در بازی قرار دهد :

این بازی به این دلیل دچار تاخیر شد که هسته ی اصلی بازی هک کردن بود و اگر تیم ما خلاقیت و نوآوری در این زمینه نشان نمی داد ممکن بود انتظار عده ی کثیری از طرفداران بیهوده باشد و آن ها از ما ناراضی شوند.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید