استاد کوجیما قصد دارد فرانچز Metal Gear Solid بعد از او هم ادامه دار باشد

۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۲

حتما قبلا شنیده اید هر شروعی یک پایانی هم دارد و همچنین حتما خبر دارید که نه سن استاد به او اجازه می دهد در فرانچز Metal Gear Solid نقشی داشته باشد و هم اینکه او خود اعلام کرد که دیگر سری جدید از بازی نخواهد ساخت.

مطابق با آخرین گفته های استاد اگر که سن او اجازه دهد، او قصد دارد و بر روی پروژه ای جدید به غیر از Metal Gear Solid کار کند. همچنین او اعلام کرد که بعد از عرضه آخرین نسخه از فرانچز Metal Gear Solid، سری بازی ها را به همکارهای خود خواهد سپرد و به شرکت دیگری خواهد رفت.

همچنین استاد درباره ی فرانچز Metal Gear Solid اعلام کرد :

فرانچز Metal Gear Solid از سری بازی ها و پروژه هایی است که بنده خواستار آن هستم حتی بعد از من هم ادامه دار باشد. یکی از دلایل اصلی که من سری بازی های Metal Gear Solid را ترک می کنم برخی از اتهام های کارکنان است. میدانم که بدون وجود من در تیم کار بر روی سری های بعدی Metal Gear Solid کمی سخت خواهد بود، ولی بنده به همکارهای خود اعتماد دارم و سری های بعدی را به عهده آن ها می سپارم. بنده تصمیم گرفتم که بعد از رها کردن فرانچز Metal Gear Solid بر روی پروژه های دیگری کار کنم که به زودی بعد از عرضه سری جدید بازی اعلام خواهم کرد.

مطمئنا نبود استاد در تیم سازنده فرانچز Metal Gear Solid کار سخت تر خواهد شد ولی مطابق با طرفداران استاد همگی قصد دارند که سری های بعدی Metal Gear Solid هم با وجود استاد ساخته شود.

سری جدیدی از فرانچز  Metal Gear Solid با نام Metal Gear Solid V: Ground Zeroes هفته ی بعد برای کنسول های PS4 , Xbox one, PS3 , Xbox 360 منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید