زمان برگذاری نمایشگاه PAX East 2014 مشخص شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۹

بهار در راه است و در هفته های مختلف بهار بازی های زیادی در راه است و در کنار این بازی ها نمایشگاه PAX East 2014 هم در راه است. سری نمایشگاه های PAX همیشه مخصوص به بهار هستند و چندی پیش تاریخ شروع و برگذاری نمایشگاه امسال PAX مشخص شد.

PAX East باری دیگر در ماه April در Boston مثل همیشه نمایش خواهد داشت و از هم اکنون هم اگر قصد مشاهده پیش نمایش کنفرانس ها در این نمایشگاه PAX امسال را دارید می توانید به وب سایت رسمی PAX مراجعه فرمایید. همچنین در سایت رسمی PAX علاوه بر مشاهده رایگان پیش نمایش کنفرانس ها می توانید بلیط های VIP این نمایشگاه را هم خریداری کنید و برای حضور برای های بیشتر هم رای بدهید.

PAX East 2014 برای 11th-13th ماه April امسال در Boston برنامه ریزی شده. اگر قصد مشاهده پیش نمایش کامل کنفرانس ها را دارید می توانید به این لینک مراجعه کنید و در مورد نمایشگاه اطلاعات بیشتری کسب کنید. همچنین در کنار هر کنفرانس زمان برگذاری آن هم مشخص شده که در وب سایت قابل مشاهده است.

همچنین در این نمایشگاه به غیر از بازی ها در برخی از مرجع های بزرگ گیمینگ هم مانند Game Spot و Dualshockers و VG247 هم برای پوشش خبرنگاری هم حضور دارند. همچنین گزارش های زنده Dualshockers را هم می توانید هر روز صبح تا شب از ساعت 11 صبح تا 12 شب مشاهده کنید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید