اطلاعات جدیدی از Watch Dogs منتشر شد : امکان شخصی سازی اتومبیل ها وجود ندارد

۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۱

با مشخص شدن زمان عرضه ی عنوان Watch Dogs که قرار است در 27 می منتشر شود، با توجه به نزدیک شدن به زمان انتشار آن، هر روز اطلاعات جدید و هیجان انگیزی از این عنوان جهان آزاد منتشر می شود. به تازگی Danny Belanger طراح ارشد این عنوان طی مصاحبه ای تازه، اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که نشان می دهد در بازی امکان شخصی سازی اتومبیل ها وجود نخواهد داشت.

ما سیستمی در بازی به نام Car On Demand ایجاد کرده ایم. بنابراین شما یا می توانید اتومبیل ها را سرقت کنید یا با هک کردن اطلاعات مردم، اطلاعات مربوط به خودروی آن ها را نیز به دست آورید و به راحتی به اتومبیل آن ها دست یابید. وقتی شما اطلاعات افراد زیادی را هک می کنید، لیست بلندی از اتومبیل های مختلف را خواهید دید که هر کدام دارای ویژگی خاصی هستند برای مثال بعضی از آن ها دارای عملکرد های ویژه هستند و برخی دیگر سرعت بالایی دارند. زمانی که شما یک اتومبیل را به هر صورتی به دست آورده اید، می توانید آن را خریداری کنید و برای همیشه مالک آن شوید. بنابراین اساسا ما در گیم پلی مفهوم جمع آوری اتومبیل ها را گنجانده ایم و امکان شخصی سازی آن ها وجود ندارد زیرا آن ها هر چیزی که لازم است را دارا می باشند.

Jonathan Morin کارگردان خلاق این بازی نیز تایید کرده است که قابلیت تغییر لباس در بازی وجود دارد و بسیار ساده است :

لباس های بسیار زیادی در بازی وجود دارد و شما هر بار که بازی را شروع کنید لباس هایی را خواهید دید که پیش از این ندیده بودید.

همه می دانید که بازیکنان در بخش چند نفره قابلیت گفتگوی آنلاین یا چت را دارند که این قابلیت در Watch Dogs نیز وجود دارد اما Jonathan Morin اعلام کرده است که در بخش چند نفره ی این عنوان بدون رومینگ و به صورت رایگان نیز توانایی چت وجود دارد که البته ویژگی های  جدید دیگری نیز در این بخش وجود دارد که تا کنون فاش نشده است.

تا کنون و در نمایش های بخش تک نفره تنها شاهد تعداد محدودی ماموریت بودیم اما Danny Belanger اعلام کرده است که محتوای این بخش بسیار بزرگ تر است :

ما ماموریت های بسیار زیاد و متنوعی را ایجاد کرده ایم، ماموریت های رانندگی، ماموریت های مبارزه ی اکشن و همچنین ماموریت های مخفی کاری، ماموریت های مختلف جنایی، تشخیص جرم و جنایت و این تنها برخی از ماموریت های موجود در بازی است که من نام بردم و مینی گیم هایی نظیر شطرنج نیز در بازی وجود دارد

Jonathan Morin در مود چگونگی مکانیزم بخش چند نفره ی بازی توضیح می دهد :

دو روش کلی در بخش چند نفره وجود دارد. اول اینکه شما خود یک بازی جدید را آغاز کنید و در نقش آیدن به بازی بپردازید و دومین روش به این گونه است که می توانید به عنوان یک بازیکن دیگر وارد بازی شخص دیگری شوید و در حالی که او در حال انجام ماموریت های خود است، هک کنید و از بازی خارج کنید. در بخش چند نفره مفهوم اصلی هک کردن دیگران و خارج کردن آن ها از بازی است و قتل و کشتن بازیکنان دیگر در این بخش هدف اصلی نیست. شما می توانید برای هک کردن یکی از بازیکنان از راه دور سیستم روشنایی منطقه را هک کنید و سپس در تاریکی به او نزدیک شده و به راحتی اطلاعاتش را هک کنید.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید