سری جدیدی از بازی Angry Birds با نام Angry Birds Epic و با سبک RPG تایید شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۹

بعد از عرضه سری های زیادی از فرانچز Angry Bird شرکت Rovio سری جدیدی از بازی را برای سیستم عامل های موبایل تایید. همچنین در فرانچز پرندگان خشمگین سری بازی های فرعی چون brief foray و into spinoffs و  Bad Piggies هم قرار دارند.

مطابق با گفته های شرکت Rovio سری جدید بازی با سبکی کاملا جدید عرضه خواهد شد و این سری جدید از کاملا با سری های قبلی متفاوت است. سری جدید تایید شده توسط Rovio با نام Angry Birds Epic تایید شد که سبک بازی به صورت RPG می باشد و سبکی نسبت به سری های قبلی کاملا انحصار به فرد دارد. همچنین توسط شرکت سازنده اعلام شد که سری جدید دارای اسلحه های اختصاصی جدیدی است. همچنین در سری جدید کیفیت بازی و آرت ها پیشرفت های چشم گیری دارد و این دفعه سری جدیدی از Angry Birds را با سبک RPG تجربه خواهیم کرد.

نسخه بتا ( آزمایشی ) بازی Angry Birds Epic این هفته در استرالیا و کانادا منتشر خواهد شد و در اواخر امسال هم نسخه کامل بازی در تمامی اروپا برای سیستم عامل های اندروید و IOS و Windows Phone 8 عرضه خواهد شد. همچنین اولین تصویر گیم پلی بازی هم منتشر شده که در زیر می توانید تصویر را مشاهده کنید :

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید