سازنده ی Dear Esther به شرکت Valve پیوست

۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۷

سازنده ی عنوان Dear Esther آقای Robert Briscoe به شرکت Valve پیوست و سخنانی درباره ی این تصمیم خود منتشر کرده است که در ادامه ی مطلب می توانید مشاهده کنید.

آقای Robert Briscoe در ابتدا برای شرکت DICE کار می کرد و سپس به یک شرکت سازنده ی بازی های Indie به نام The Chinese Room پیوست و در آنجا عنوان محبوب خود یعنی Dear Esther را ساخت.

آقای بریسکو در وبلاگ خود صحبت هایی کرد و گفت که:

من احتیاچ دارم این زندگی انفرادی که برای خود ساختم را رها کنم.من باید برای مدت طولانی بین مردم باشم و با آن ها صحبت کنم.ایده های خودم را به اشتراک بزارم و به آن ها تکنیک ها و فن های مختلفی اموزش بدهم و من هم از آنها چیز هایی یاد بگیرم و در زندگی روزمره ام ان ها را به کار ببرم.

در 11 ماه گذشته من تصمیم گرفتم به شرکتی بپیوندم که Work Visa نام داشت که خوشبختانه تا همین یکی دو ماه پیش بنده را تایید کردند.اما در تاریخ 20 مارس بعد از صحبتی که با سازندگان شرکت ایندی داشتم تصمیم گرفتم به سیاتل سفر کنم و با یک شرکت خوب و با پرسنل باحالش (!) کار کنم .شرکتی که من از خیلی وقت پیش اون ها رو میشناختم.شرکت Valve .

من به راحتی می تونم با همچین شرکتی کار کنم چون پرسنل قوی داره و من با اونا آشنایی طولانی مدتی دارم و برای همین می تونم با همراه این تیم کارهای مفیدی را انجام بدم.همچنین تو این مدت میتونم یه استراحتی هم به خودم بدم و با مردم سیاتل رفت و آمد داشته باشم.

 

همه چیز طبیعی به نظر می رسد .اما سوال اینجاست که آقای بریسکو برای چه به والو پیوست؟ آیا والو به همراه اقای بریسکو در حال کار بر روی پروژه ای خاص است؟ باید صبر کرد …

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید