Druckmann : ” داستان فیلم The Last Of Us مطابق با داستان بازی است “

۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۳

چندی پیش Neil Druckmann به صورت رسمی اعلام کرد که داستان اولین فیلم شرکت ناتی داگ، فیلم The Last Of Us داستانی مطابق بازی بازی دارد. مطابق با IGN دیشب در مراسم BAFTA عنوان The Last Of Us جزء برترین بازی ها بود.

Druckmann سازنده فیلم و بازی به صورت رسمی تایید کرد که داستان فیلمِ در حال توسعه مطابق با داستان بازی است و فقط جهانی که فیلم در آن قرار دارد با جهان بازی متفاوت است.

همچنین Neil Druckmann در این باره ادامه داد :

فیلم The Last Of Us مُقتبس از داستان بازی است ولی با این تفاوت که ما صحنه های فیلم را در مکان های دیگری فیلم برداری می کنیم و اینکه این سری شما داستان را باری دیگر واضح تر با شخصیت های واقعی مشاهده می خواهید کرد.

همچنین او اعلام کرد که شرکت ناتی داگ در حال کار بر روی DLC جدیدی برای بازی The Last Of Us است که این امر باعث کامل شدن عرضه فصلی DLC برای بازی می شود.

وقتی یکی از فن های بازی در مورد سری جدید این عنوان با نام The Last Of Us 2 سوالی پرسید Neil Druckmann دوباره اعلام کرد که ” ما هنوز تصمیم و برنامه ریزی خاصی در مورد سری جدیدی نداریم ولی به زودی برای سری جدیدی از بازی فکر خواهیم کرد ( البته بعد از عرضه فیلم )”.

همچنین او اعلام کرد که صدای اصلی Joel در بازی The Last Of Us در فیلم هم قرار دارد و صدای شخصیت ها تغیر خاصی در فیلم نداشته.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید