توضیحات سازنده عنوان Dark Souls II در مورد تاخیر در عرضه نسخه PC بازی

۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۹

مطابق با گفته های سازنده بازی Dark Souls II آقای Tak Miyazoe اعلام کردند که دلیل تاخیر در عرضه نسخه PC بازی Dark Souls II را حتما در رویدادهای آینده جهان خواهید دید.

طبق گزارش های انجام شده با Tak Miyazoe در GamerHub TV او اعلام کرد که بازی دارای تاخیرهای زیادی بوده و نسخه های Xbox 360 , PS3 بازی عرضه شده ولی نسخه PC با تاخیر عرضه خواهد شد که اکثر فن های بازی خبر دارند که این نسخه از بازی تاخیری یک ماهه روانه بازار خواهد شد.

همچنین او در این باره ادامه داد :

اکثر تلاش های ما بر روی نسخه PC بازی بوده و نسخه PC عنوان Dark Souls II هم بیشتر برای قسمت مولتی پلیر گسترده عنوان Dark Souls II طراحی شده و یکی از دلایل مهمی که این نسخه از بازی دیر عرضه خواهد شد قسمت آنلاین بازی است که در این نسخه از بازی در قسمت مولتی پلیر ما برای فن های PC بازیDark Souls II سوپرایزهای ویژه ای داریم. بخش role-playing یکی از بهترین بخش های قسمت مولتی پلیر این عنوان است که کار بر روی آن خیلی وقت گیر است ولی به زودی کار بر روی این بخش به اتمام خواهد رسید و به زودی با نسخه PC بازی Dark Souls II در خدمت شما خواهیم بود.

همانطور که آقای Tak Miyazoe در مورد قسمت مولتی پلیر بازی توضیح دادند بخش role-playing در این قسمت به عنوان یک Level جدید در بازی می باشد که با کمک این بخش پلیرها می توانند استعدادهای خود را بعد از انجام دادن سری قبلی به رخ یکدیگر بکشند.

همچنین Miyazoe در مورد نسخه PC بازی اعلام کرد که ” ما تمامی تلاش خود را کرده ایم تا نسخه PC بازی زیاد با تاخیر همراه نباشد و امیدواریم از تاریخ انتخاب شده برای عرضه این عنوان راضی باشید.

مطابق با گفت های Miyazoe از دیگر عواملی که موجب تاخیر این نسخه از بازی شده کار بر روی کیفیت و رزولیشن منحصر به فرد بازی است که این نسخه از بازی را نسبت به نسخه های کنسولی این عنوان برتر می سازد.

نسخه PC عنوان Dark Souls II در 25 ماه April امسال روانه بازار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید