Watch Dogs با اجبار مدیر یوبی سافت در E3 2012 حضور یافت

۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۰

Watch Dogs یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال 2014 می باشد که برای هر سلیقه ای جذاب است و به همین دلیل تیم توسعه دهنده ی آن بسیار مجرب و با تجربه می باشند. این عنوان برای اولین بار در E3 2012 و با یک نمایش فوق العاده از گیم پلی خود معرفی شد و از دیدگاه بسیاری از سایت ها برترین IP معرفی شده ی نمایشگاه نام گرفت.

حال به تازگی مشخص شده است که حضور این عنوان در E3 2012 با اجبار مدیر یوبی سافت یعنی Yves Guillemot صورت گرفته است و اعضای تیم سازنده در این زمینه اختیار نداشتند. به تازگی Jonathan Mori در این زمینه اظهار نظر جالبی کرده است :

ما به اجبار به E3 2012 رفتیم و ما تا آن زمان نمی دانستیم که قرار است در E3 2012 کنسول های نسل هشتم معرفی شوند بنابراین شروع کار Watch Dogs بر روی کنسول های نسل هفتم و PC بود اما همیشه ایده های خوب تحت فشار به ذهن می آیند و همین فشار ها بود که سبب شد هسته ی اصلی گیم پلی Watch Dogs شکل بگیرد و من فکر می کنم این اجبار Yves Guillemot که سبب شد Watch Dogs به چنین عنوان زیبایی بدل شود. در واقع او از ما می خواست که زود تر از چیزی که خودمان احساس کرده بودیم، به E3 2012 برویم اما الان فکر می کنم حق با او بود.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید