واکنش کوجیما به لیک شدن Metal Gear Solid V: Ground Zeroes : فقط لذت ببرید و داستان را فاش نکنید

۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۷

Hideo Kojima سازنده ی عنوان Metal Gear Solid V: Ground Zeroes طی خبری واکنش خود نسبت به لیک شدن این عنوان را نشان داد و بر خلاف انتظار همگان که فکر می کردند او از این مسئله ناراحت باشد، وی باز هم دست به کار شگفت انگیزی زد و به افرادی که بازی را پیش از موعد دریافت کرده اند اعلام کرد که از این بازی لذت ببرند اما داستان بازی را فاش نکنند.

کوجیما در تویتر خود، در این رابطه گفت :

Ground Zeroes یک بازی خطی نیست بلکه یک شبیه ساز واقعی مخفی کاری است که درجه ی بالایی از آزادی را دارا می باشد. شما می توانید بار ها بازی را ترجبه کنید و سبک بازی شما با افراد دیگر متفاوت خواهد بود. شما می توانید در کنسول PS4 با زدن دکمه ی Share مشاهده کنید دیگران به چه سبکی بازی می کنند اما دیدن این بخش با استفاده از نسخه های لیک شده منظور من نمی باشد.

تهیه کننده ی ارشد استدیو Kojima Productions ، آقای Ken-ichiro Imaizumi در این رابطه اظهار داشت :

آقایان و خانم های عزیز، من می دانم که الان عده ای در حال لذت بردن از Ground Zeroes می باشند. من تنها به آن ها می گویم که لذت ببرید اما داستان بازی را فاش نکنید زیرا عده ی کثیری از طرفداران مدت ها است که منتظر انتشار رسمی این عنوان می باشند.

Ground Zeroes در سال ۱۹۷۵ آغاز می شود، جایی که سازمانی با نام اختصاری MSF به سلاح های هسته ای دست یافته است و سایر قدرت های جهان نمی توانند دست روی دست بگذارند و استراحت کنند و به همین دلیل بازرسی این سلاح ها را به پایگاه مادر ( Mother Base ) محول می کنند. به هر حال و قبل از بازرسی، اسنیک در می یابد که Paz که برای آخرین بار در نسخه ی Peace Walker دیده شد، زنده است و در یکی از پایگاه نیروی دریایی آمریکا در کوبا نگهداری می شود. Chico تلاش می کند تا او را نجات دهد ولی موفق نمی شود و باعث می گردد تا بار دیگر اسنیک پوتین هایش را به پا کند تا آن ها را نجات دهد.

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes در ۱۸ مارس ۲۰۱۴ ( ۲۷ اسفند ۹۲ ) برای Xbox 360 ، Xbox One ، PS4 و PS3 منتشر خواهد شد و مدتی بعد نیز برای PC عرضه خواهد گردید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید