مجسمه‌ای از Elizabeth Noir از هم اکنون در دسترس است

۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۲

چندی پیش شرکت Irrational Games به صورت رسمی کار هنری از Elizabeth Noir یکی از شخصیت های بسته الحاقی Burial at Sea بازی Bioshock Infinite را در دسترس قرار داد و از هم اکنون این مجسه قابل خرید توسط سایت رسمی این شرکت است.

همچنین موسس این شرکت در این باره اعلام کرد :

از هم اکنون این مجسه های دست کار شده از شخصیت Elizabeth Noir برای علاقه مندان در دسترس می باشد و 12 نوع از این مجسمه ها به صورت دستی ساخته و رنگ و نقاشی شده که این 12 عدد از این مجسمه ها به صورت ویژه به فروش می رسد. همچنین مجسمه دارای برخی از دیگر اجزای کوچک تری مثل سیگار و یا اسلحه است که در صورت علاقه می توانید به مجسمه اصلی Elizabeth Noir اضافه کنید.

نزدیک به 400 عدد از مجسمه های Elizabeth Noir در دسترس است و تولید شده و حدود 50 عدد از این مجسمه ها هم به صورت رسمی توسط Ken Levine طراحی و ساخته و نقاشی شده است.

قیمت هر کدام از مجسمه ها $500 دلار است و تعداد مجسمه های ساخته شده همانطور که در متن بالا اعلام کردیم 400 عدد است و دیگر بیشتر از این عدد مجسمه بیشتری ساخته نخواهد شد. اگر قصد خرید این مجسمه زیبا از Elizabeth Noir را دارید می توانید به وب سایت رسمی شرکت Irrational Games مراجعه فرمایید.

تصاویری هم از این مجسمه هنری منتشر شده که در زیر می توانید مشاهده کنید :

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید