گیفت کارت
گیفت کارت

Ubisoft نسخه Jackdaw Edition عنوان Assassin’s Creed 4: Black Flag را تایید کرد

۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۸

چندی پیش به صورت رسمی شرکت سازنده بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag، شرکت Ubisoft نسخه Jackdaw Edition این عنوان را تایید کرد که شامل تمامی DLC و آپدیت ها و نسخه standalone بسته الحاقی Freedom Cry می باشد.

مطابق با گزارشی که Vg247 با ubisoft انجام داد، یوبی سافت اعلام کرد که نسخه Jackdaw Edition بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag فقط برای کنسول های نسل هشتمی PS4 , Xbox one عرضه خواهد شد و خبری از دیگر کنسول ها نیست. نسخه Jackdaw Edition بازی در 28 مارس در بریتانیا برای کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد که همچنین دارای محتوای Season Pass خواهد بود.

در زیر می توانید لیستی از محتوای نسخه Jackdaw Edition بازی را مشاهده کنید :

Death Vessel Pack : به دشمن های خود با این پک نشان بدهید که آماده ی نبری بزرگ در دریا با تمام قوا هستید.

Kraken Ship Pack : این پک به شما اجازه می دهد که به شکار برخی جانوران دریایی شگفت انگیز بروید.

Crusader & Florentine Pack :  با این پک شما می توانید با لباس و شخصیت های Eizo و Altair به دریا نوردی بپردازید. همچنین این پک دو اسلحه جدید برای Edward به بازی اضافه می کند.

Illustrious Pirates Pack : این پک به بازی 3 جزیره جدید اضافه می کند که هر سه جزیره شامل ماموریت ها و گنج های پنهان هستند.

Multiplayer #1: Blackbeard’s Wrath : این پک به شما اجازه می دهد در قسمت مولتی پلیر بازی با کرکترهای مختلفی چون Black Beard بازی کنید.

Multiplayer #2: Guild of Rogues : این پک هم به شما اجازه می دهد قسمت مولتی پلیر بازی را با شخصیت Rogues تجربه کنید( Ben ) .

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید