“توکیا” عنوان جدید تیم کوهیاران

۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۷

از نظر شما دوست داشتنی نیست که وارد دنیای دیگری شوید … تجربه کسب کنید ، قدرتمند شوید و سپاهی برای خود جمع آوری کنید ؟ … هر کس که جلو شما ایستاد به او حمله کنید و درس خوبی به او دهید ؟ … شروع به جمع آوری منابع کنید و قدرت امپراطوری خود را افزایش دهید تا کسی نتواند شما را غارت کند ؟ …

توکیا یک بازی تحت وب است که پس از ثبت نام و ساخت ظاهر شخصیتتان، شما را وارد دنیایش میکند.پس از این که بازی به شما آموزش های لازم را داد، مالک ارتش کوچکی هستید و آماده نبردید.هدف شما در بازی نابودی امپراطوی تسیکا است که بر کهکشان توپها حکومت می کند و باید او را نابود کنید؛اگر چه بازی به شما اختیار می دهد که خودتان، راه خود را انتخاب کنید و آزادی های زیادی را پیش روی شما میگذارد.شما می توانید به سیاره های مختلفی سفر کنید،غول های خاصی را نابود کنید و پاداشش را دریافت کنید و یا به سیاره هایی با معادن زیاد سفر کنید و بر سر منابع آن با دیگر بازیکنان رقابت کنید.

یکی از ویژگی های خاصی که در هیچ عنوان ایرانی دیگری نبوده است، این است که در مکان های عمومی ، مانند سیارهای بازار، شما بازیبازان دیگر را مشاهده می کنید که در حال انجام چه کاری هستند و حتی میتوانید با آنها صحبت و یا درگیر شوید.

این بازی توسط گروه خلاق کوهیاران ساخته می شود که سابقه ساخت بازی های کوچک و زیبایی همچون بانتو:اولین شکار را در کارنامه دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید