Ubisoft : “قسمت مولتی پلیر بدون درز عنوان Watch Dogs قابل خاموش روشن، شدن است”

۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۰

تقریبا با گفته های شرکت Ubisoft قسمت مولتی پلیر عنوان Watch Dogs هم مانند بازی Dark Souls II قابل خاموش روشن شدن است که به گیمرها اجازه می دهد از دنیای هکر مجازی خود خارج شوند و در هر زمان وارد قسمت سینگل پلیر بازی شوند.

اگر تریلری که زمان انتشار بازی Watch Dogs را از دست داده اید می توانید به این لینک مراجعه کنید که مطابق با این تریلر بازی در تاریخ 27 می امسال برای کنسول های نسل هشتم و هفتم و PC عرضه خواهد شد.

قسمت مولتی پلیر بازی Watch Dogs توسطی یکی از کاربران سایت VG247 تجربه شده بود که مطابق با تجربه خود او از بازی اطلاعاتی کاملی از بازی منتشر کرد که توسط این لینک قابل خواندن است.

مطابق با گفته های Polygon طراج بازی آقای Danny Belanger اعلام کردند که ” در صورت علاقه می توانید قسمت مولتی پلیر بازی با سینگل پلیر بازی را به هم مربوط کنید و در صورتی هم که قصد انجام این کا را ندارید به راحتی می توانید قسمت مولتی پلیر بازی را خاموش کنید”.

یک چیز مهم دیگر در قسمت مولتی پلیر بازی است که آن را Sheild می نامند که بیشتر جنبه محافظی در این قسمت از بازی دارد که از هک شدن شما هم در بازی جلوگیری می کند، جوری که اگر فردی ناشناس وارد بازی گروهی شما شود شما می توانید این فرد را که در لیست نام ها گروهی بازی وجود ندارد را از بازی بیرون کنید. ( Kick Out )

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید