آپدیت جدید عنوان Battlefield 4 به بازی باگ اضافه می‌کند !

۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۶

از آخرین آپدیت منتشر شده برای عنوان Battlefield 4 چیزی نمی گذرد و مثل همیشه آپدیت جدید قصد برطرف کردن مشکلات بازی را دارد ولی این دفعه برعکس (!) آپدیت جدید مشکلاتی بیشتر را هم به بازی اضافه می کند.

مطابق با فروم رسمی Battlelog forums ، گفته شده بود که آپدیت قبلی رنک شما را به 110 افزایش می دهد ولی آپدیت جدید برعکس عمل رنک شما را به 0 کاهش می دهد. همچنین اعلام شد که شرکت سازنده سریعا در حال کار بر روی آپدیتی جدیدتر می باشد که به زودی در 11 مارس عرضه خواهد شد.

خیلی تعجب بر انگیز است وقتی فردی با تلاش رنک خود را در بازی به 111 برساند و با آپدیتی جدید رنک او به 0 تغیر پیدا کند. از هم اکنون باید گفت باگ هایی که این آپدیت به بازی اضافه می کند! : شامل است از ( دوربین بازی دچار مشکل خواهد شد، هرگونه صدا در بازی به قطع خواهد شد، لیزرهای اسلحه ها همگی از کار خواهند افتاد، اسلحه های هواپیماهای جنگی از کار خواهد افتاد و همچنین دیگر هیچ شیشه ای در بازی با تیر یا گلوله شکسته نخواهد شد).

این آپدیت جدید باگ آور امروز برای بازی منتشر شده بود ولی متاسفانه آپدیت جدید به خوبی نتوانست مشکلات بازی را بر طرف کند بلکه مشکلات بازی را چند برابر هم کرد. افرادنی که آپدیت جدید را استفاده کرده اند و دچار مشکلات و باگ ها شدند باید صبر کنند تا روز 11 مارس برای عرضه آپدیتی جدید از سوی شرکت EA برای بازی. اگر قصد مشاهده لیستی کامل از باگ هایی که این آپدیت اضافه می کند را دارید می توانید به این لینک مراجعه کنید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید