عنوان inFAMOUS: Second Son همراه با یک بهینه ساز منتشر خواهد شد

۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۱

اگر شما هم در بازی مشکلی مشاهده کردید ( طبق تریلرهای گیم پلی بازی ) چندی پیش شرکت سازنده بازی به صورت رسمی اعلام کرد که عنوان inFAMOUS: Second Son همراه با یک بهینه ساز ( آپدیت و پچ ) منتشر خواهد شد.

مطابق با گفته بنیانگذار شرکت سازنده باز آقای Chris Zimmerman دلیل اصلی عرضه این پچ با بازی، رفع برخی از مشکل های Sucker punch است و همچنین او در این باره ادامه داد :

تا عرضه رسمی بازی چیزی نمانده و همچنین بازی هم آماده می باشد و فقط همانطور که می دانید با در حال کار بر روی Sucker Punch هستیم که به زودی کار بر روی این ضربه در بازی به اتمام خواهد رسید و دلیل اصلی همراه بودن یک آپدیت با نسخه اصلی هم همین عامل است. در پک بازی یک دیسک با طرحی طلایی وجود دارد با نام day one patch که تمامی مشکلات Sucker Punch در بازی inFAMOUS: Second Son را از بین می برد و بازی را بعد از نصب کردن آپدیت می توانید بدون هیچ ایراد و باگی به اتمام برسانید.

البته دقیقا هدف اصلی آپدیت جدید بهینه سازی بازی با Sucker Punch است و زیاد قصد رفع باگ های بازی را ندارد. برای رفع باگ های شناسایی شده در بازی بعد از عرضه آپدیت هایی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید