گیفت کارت
گیفت کارت

بنیانگذار Criterion Games دلایل منتشر نشدن سری‌های بعدی بازی‌ Need For Speed برای Wii U را اعلام کرد

۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۸

حتما خبر دارید که چندین استودیو جدید توسط  بنیانگذاران Criterion Games   آقایان Alex Ward و Fiona Sperry، در این شرکت تاسیس شدند.

همچنین قرار بود که عنوان Need For Speed : Rivals  برای تمامی کنسول های دستی و نسل هفتمی و هشتمی و PC  توسط Three Fields Entertainment  عرضه شود که کنسول Wii U  هم جزء یکی از سیستم هایی بود که این شرکت قصد عرضه بازی بر روی آن را داشت.

مطابق با صحبت های انجام شده در صفحه Twitter  این شرکت، وقتی که عنوان Need For Speed Most Wanted  برای کنسول Wii U  منتشر شد ولی متاسفانه، عرضه بازی برای این کنسول باعث شکست این نسخه از بازی شد.

وقتی که Ward  بعد از توسعه Three Fields  قصد عرضه بازی بر روی Wii U  را داشت و این استودیو هم به این دلیل رخ داده برای سری قبلی بازی، سری جدید را برای این کنسول منتشر نکرد و البته جای ذکر است که هر لحظه امکان دارد نظر این استودیو تغیر کند. با وجود تمامی این سخنان این نسخه از بازی هم روانه بازار شد.

همچنین Ward  بعد از عرضه این نسخه از بازی ادامه داد :

باز هم یک خطای دیگر در عرضه این سری از بازی برای کنسول Wii U  که الان هم از نسخه این کنسول بازی شکایت های زیادی می شود و ما هم تمام وقت خود در حال کار بر روی مشکلات این نسخه از بازی هستیم و امیدواریم با همراهی Nitendo  مشکلات و گلایه های مربوطه را بر طرف کنیم تا از بروز چنین ایرادهایی در سری های جدید جلوگیری کنیم.

تا کنون چیزی جزء گلایه و شکایت از نسخه Wii U  بازی به گوش Criterion Games نرسیده و این شرکت از عرضه بازی برای این کنسول کاملا پشیمان است و با کمک EA  در حال کار بر روی پشتیبانی بازی برای این کنسول می  باشد. همچنین Alex  به مشتریان گفت : آیا شما فکر می کنید ما با وجود چنین مشکلاتی خوش حال هستیم ؟ آیا فکر می کنید با به دلیل پول بیشتر در بازی بر روی این نسخه از NFS Rivals  کار کردیم. خیر، تمامی تلاش ما هم اکنون این است که مشکلات را به صورت ریشه کن از بین ببریم و به زودی منتظر خبرهای جدیدی در مورد نسخه Wii U  بازی NFS  خود باشید.

همچنین Nintendo  هم در حال تلاش برای مشکلات فنی خود کنسول می باشد و امکان دارد که سری های جدید بازی های NFS  دیگر برای Wii U  منتشر نشوند و حتی ممکن است با شکست های بازی ها در این نسخه دیگر هیچ شرکت و ناشر دیگری هم بازی خود را برای کنسول Nintendo  عرضه نکند.

همچنین بعد از بروز این مشکلات Alex Ward  از EA  کنارگیری کرد و گفت از این به بعد برای انتخاب کردن کنسول ها بیشتر باید دقت کرد که به احتمال زیاد این حرف او باعث بروز درگیری هایی بین این دو شرکت Nintendo  و EA  خواهد شد.

قابل ذکر است که این تجربه بعد شامل مدیر فنی و تکنیکی استودیو DICE  هم می شود که آقای Johan Andersson بعد از این که مشاهده کرد بازی های ساخته شده با موتور Frostbite 2  بر روی این کنسول به خوبی به اجرا در نمی آیند Wii U  را از لیست کنسول های قابل انتشار  برای بازی ها خود حذف کرد.

هم اکنون هم تمامی استودیو های بازی سازی شرکت EA  دیگر بازی های خود را برای کنسول های شرکت Nintendo  عرضه نمی کنند و این یک قطع رابطه جدی بین این دو شرکت است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید