اطلاعاتی جدید از قسمت مولتی پلیر عنوان Watch Dogs به بیرون درز کرد

۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۱

دیروز Jonathan Morin از شرکت Ubisoft اعلام کرد که در مُد roam قسمت مولتی پلیر عنوان Watch Dogs فقط 8 نفر می توانند همزمان بازی کنند. امروز Jeuxvideo در یکی از نقدهای خود در مورد Watch Dogs چندین مُد جدید برای این بازی با مقدار پلیرهای آن ها را تایید کرد.

در زیر می توانید لیست 5 مد جدید قسمت آنلاین ( مولتی پلیر ) و تعداد پلیرهای محدود همزمان تایید شده توسط Jeuxvideo را مشاهده کنید.

  • Online Hacking (1vs1)
  • Online Tailing (1vs1)
  • Free Roam (1-8 players)
  • Decryption (3-8 players)
  • Online Racing (2-8 players

همچنین یکی از مرجع های گیمینگ هم اعلام کرد که در قسمت مولتی پلیر بازی Watch Dogs در کنار بازی اصلی منویی هم برای برخی بازی های متفرقه مانند : پوکر و شترنج یا کانترهای آنلاین و یا پارکور و بازی های شوتینگ آنلاین و … وجود دارد.

مطابق با آخرین تاریخ انتشار تایید شده توسط شرکت Ubisoft بازی معروف Watch Dogs در 27 می برای PC و کنسول های نسل هشتمی : PS4 , Xbox one و کنسول های نسل هفتمی : Xbox 360 , PS3 عرضه خواهد شد.

آخرین تریلر از داستان بازی هم چند روز پیش منتشر شده بود که شخصیت معروف Adean Pearc را معرفی می کرد و همچنین برخی از قسمت های گیم پلی بازی را هم نشان می داد. همچنین Ubisoft هم اعلام کرد که تمامی تاخیر های زده شده برای بازی Watch Dogs به نفع بازی بوده که در زمان انتشار بازی نتیجه این تاخیر ها را مشاهده خواهیم کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید