چه کسی نقش Joel در فیلم The Last of Us را بازی خواهد کرد ؟

۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۸

بازی انحصاری کنسول PS3 شرکت ناتی داگ را اکثر می شناسند که قرار است به زودی هم فیلمی از این بازی توسط Sam Raimi و استودیو Ghost House Pictures و Screen Gems ، ساخته و روانه بازار شود.

اسکریپت  فیلم The Last of Us به دست آقای Neil Druckmann است. او به غیر از اسکریپت در فیلم از سازندگان بازی The Last of Us هم می باشد که در این توسعه فیلم افرادانی چون Bruce Straley و Christophe Balestra که هر دو مدیر خلاق و سازنده های بازی می باشند هم حضور دارند. با توجه به کارکنان و پایه سازان اصلی فیلم معلوم شد که اکثرا جزء کارکنان خود شرکت ناتی داگ می باشند.

یکی از مهم ترین اطلاعاتی که از بازی داریم این است که آقای Sam Raimi، ( از سازنده های سری فیلم های مرد عنکبوتی، The Evil Dead و OZ  ) می باشد که فیلم بازی The Last of Us را با همراهی و کمک استودیو Ghost House Pictures می سازد.

داستان اصلی فیلم بنا بر دو شخصیت مهم بازی Joel و Ellie می باشد که هنوز انتخاب نشده کدام فرد این نقش را بازی خواهد کرد. هر دو شخصیت Joel و Ellie از شخصیت های مورد علاقه هستند که در انتخاب آن ها باید دقت زیادی صرف کرد. بعد از مطرح شدن این سوال 4 بازیگر معروف برای بازی کردن نقش مرد Joel انتخاب شدند که هر 4 بازیگر انتخاب شده جزء بهترین های هالیوود هستند که انتخاب شخصیت را هم Sam Raimi و Neil Druckmann را به عهده ی طرفداران گذاشتند که نظر خود را فن های فیلم و بازی می توانند با رای خود در رای گیری اعلام کنند.

4 بازیگر انتخاب شده برای رای گیری شامل هستند از :

Viggo Mortensen : بازیگر فیلم The Road و همچنین have done similar role .


Brad Pitt : یکی از معروف ترین بازیگرها منتخب، بازیگر فیلم World War Z .


Tom cruise : از دیگر بازیگران معروف، بازیگر فیلم Oblivion .


Christian Bale : بازیگر سری فیلم های جنگ یا زنده ماندن برای بقا.

در صورتی که علاقه دارید در رای گیری شرکت کنید می توانید به سایت رسمی شرکت ناتی داگ مراجعه فرمایید. در صورت یافت لینک برای رای دادن به پست اضافه خواهیم کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید