جزئیات جدیدی از Metal Gear Solid V : Ground Zeroes منتشر شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۳

به تازگی سایت های CVG و IGN اطلاعات جدیدی از عنوان Metal Gear Solid V : Ground Zeroes منتشر کرده اند که نشان می دهد با اینکه این عنوان یک نسخه ی فرعی و پیش در آمدی برای نسخه ی اصلی به حساب می آید ولی باز هم استاندارد های این سبک در آن به خوبی وجود دارد.

اطلاعات منتشر شده از طرف IGN به شرح زیر است :

  • پاداش هایی که در Ground Zeroes به دست می آید قابل انتقال به The Phantom Pain می باشند.
  • IGN به گیم پلی این بازی لقب “بهترین مکانیکی” که این سری تا کنون به خود دیده است را داده و آن را یک عنوان بزرگ برای Xbox One و PS4 می داند.
  • این بازی در وهله ی اول یک مخفی کاری است اما برخی از مراحل آن نیز اکشن می باشند مثلا نفوذ به پایگاه و کار گذاشتن بمب بر روی ضد هوایی و خارج شدن از محوطه ظرف 5 دقیقه یا ساپورت کردن یکی از افراد خودی با تیربار بالگرد.
  • مکانیزم CQC بسیار ساده ولی بزرگ است. حرکات Snake نشان می دهد که شما چه موقعی باید به دشمن حمله کنید.
  • اسپری کمک های اولیه باعث التیام درد های خفیف و مربوط به یک ناحیه محدود می شود ولی برای زخم های شدید کار ساز نیست.
  • اطلاعات بیشتر در مورد اسپری های کمک های اولیه را می توان از طریق ماهواره ها مشاهده کرد، زمانی که Snake به شدت زخمی است و گزارش وضعیت او از طریق ماهواره های نظامی منتقل می شود.

اطلاعات منتشر شده از طرف CVG :

  • گیم پلی Ground Zeroes بهترین، غیر قابل پیش بینی ترین و استراتژیک ترین گیم پلی در سبک مخفی کاری می باشد.
  • به جای اینکه سربازان پس از شناسایی Snake، بعد از مدتی به حالت عادی خود بازگردند، آخرین مکانی که Snake را در آنجا مشاهده کرده اند را شدیدا زیر نظر می گیرند.
  • یکی از نمونه های مراحل جانبی بازی ترور یکی از سربازان می باشد که عکس او به Snake داده می شود وی باید او را در پایگاه بیابد.
  • ماموریت های جانبی مخفی کاری بسیار بهتر از ماموریت های فرعی اکشن می باشند.

Ground Zeroes در سال ۱۹۷۵ آغاز می شود، جایی که سازمانی با نام اختصاری MSF به سلاح های هسته ای دست یافته است و سایر قدرت های جهان نمی توانند دست روی دست بگذارند و استراحت کنند و به همین دلیل بازرسی این سلاح ها را به پایگاه مادر ( Mother Base ) محول می کنند. به هر حال و قبل از بازرسی، اسنیک در می یابد که Paz که برای آخرین بار در نسخه ی Peace Walker دیده شد، زنده است و در یکی از پایگاه نیروی دریایی آمریکا در کوبا نگهداری می شود. Chico تلاش می کند تا او را نجات دهد ولی موفق نمی شود و باعث می گردد تا بار دیگر اسنیک پوتین هایش را به پا کند تا آن ها را نجات دهد.

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes در ۱۸ مارس ۲۰۱۴ ( ۲۷ اسفند ۹۲ ) برای Xbox 360 ، Xbox One ، PS4 و PS3 منتشر خواهد شد و مدتی بعد نیز برای PC عرضه خواهد گردید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید