Watch Dogs در بخش Co-op Multiplayer از 8 بازیکن پشتیبانی خواهد کرد

۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۳

پس از اینکه دیروز سرانجام پس از مدت ها تاریخ انتشار عنوان Watch Dogs مشخص شد، حال به تازگی مدیر خلاق این بازی یعنی آقای Jonthan Morin در تویتر خود و در پاسخ به سوال برخی از طرفداران اعلام کرده است که بخش Co-op Multiplayer از 8 بازیکن به طور همزمان پشتیبانی می کند.

در کنار بخش تک نفره ی بازی که در آن آیدن  با هک کردن تجهیزات الکترونیکی شیکاگو و ایجاد هرج و مرج در آن سعی می کند به هدف خود دست یابد بخش چند نفره ی نیز برای این عنوان در نظر گرفته شده است که در آن شاهد رقابت هکر های شیکاگو می باشیم . در این بخش نیز شما در نقش آیدن  قرار می گیرد با این تفاوت که اینبار اهداف شما سایر هکر های شهر شیکاگو می باشند . در تک تریلری که از بخش چند نفره ی این عنوان منتشر شده است شاهد این هستیم که آیدن در یک مکان شلوغ با هک کردن تلفن همراه افراد در حال یافت هکر مورد نظر است و همین که او را شناسایی می کند وی متوجه حضور آیدن می شود و پا به فرار می گذارد که در این حین یک تعقیب و گریز فوق العاده رخ می دهد که شما قادرید با اعمال متفاوتی نظیر هک کردن جعبه ی توزیع برق و منفجر کردن آن مانع حرکت هکر رقیب شوید و او را از پای در آورید .

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( 6 خرداد 93) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید