20$ کاهش قیمت توسط ماکروسافت برای خرید عنوان Titanfall به همراه کنسول Xbox 360

۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۸

طبق تخفیفاتی تا کنون ماکروسافت برای فروش کنسول Xbox 360 در ژاپن گذاشته حدود 259 عدد از این کنسول به همراه عنوان Titanfall به فروش رسیده ولی انگار ماکرسافت به تخفیفات پایان نمی دهد و چندی پیش آخرین تخفیف و کاهش قیمت خود را برای خرید عنوانTitanfall به همراه کنسول Xbox 360 را اعلام کرد و همچنین Electronic Arts ناشر بازی هم قیمت جدید را مورد تایید قرار داد.

گیمرها در روز 27 مارس با قیمت 20 دلار کاهش قیمت می توانند یک بازی Titanfall و یک کنسول Xbox 360 با 250 گیگ حافظه دریافت و خریداری کنند. همچنین شرکت سازنده بازی Electronic Arts هم بازی را با این قیمت مطابق با ماکروسافت از امروز به فروش می رساند.

همچنین در هنگام پیش خرید شرکت ماکروسافت و Electronic Arts به شما این اجازه را می دهند که نسخه Beta بازی را تست فرمایید و بعد با خریدن بپردازید و متاسفانه Electronic Arts هم اعلام کرد که نسخه Xbox one بازی در ژاپن عرضه نخواهد شد و تمامی سعی خود را می کنیم در با کمی تاخیر این نسخه از این بازی را هم در این کشور منتشر کنیم.

قابل ذکر است که بعد از عرضه بازی به صورت رسمی دیگر تمامی تخفیفات از بین خواهد رفت و قیمت به روال قدیمی خود باز خواهد گشت. مطمئنا با این کار دو شرکت ماکروسافت و الکترونیک آرت حتما فروش فوق اعلاده این این بازی در ژاپن خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید