کیفیت 1080p عنوان Killzone: Shadow Fall در قسمت مولتی پلیر مجلل نمی‌باشد

۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۶

کیفیت 1080p عنوان Killzone: Shadow Fall در قسمت سینگل پلیر این عنوان بسیار عالی می باشد ولی وقتی که وارد قسمت مولتی پلیر می شوید کیفیت بازی پیچیده تر و کم تر می شود. چندی پیش سازنده بازی Guerrilla Games درباره ی این مشکل تکنیکی توضیخ داد و گفت در آینده ای نچندان دور این مشکل را بر طرف خواهد کرد.

کیفیت اصلی بازی در قسمت سینگل پلیر به صورن 1080 می باشد ( البته بدون ارتقا یا عمل خاصی ) ولی در قسمت مولتی پلیر که چندی پیش Guerrilla Games در وب سایت خود اعلام کرده بود با کمک FQA کیفیت این قسمت بازی هم کمی ارتقا پیدا می کرد ولی اینچنین که اعلام شده نشان می دهد این فیلترینگو ارتقا دهنده نتوانسته به خوبی جلوه به قسمت آنلاین بازی بدهد.

تمامی دو قسمت سینگل پلیر و مولتی پلیر عنوان Killzone: Shadow Fall با کیفیت 1080p و سرعت فریم 60 اجرا می شوند ولی هنوز هم دلیل اینکه چرا در قسمت مولتی پلیر کیفیت بازی کمی افت می کند، توسط سازنده یافت نشده.

همانطور که Guerrilla Games اعلام کرد این مشکل و افت کیفیت در قسمت مولتی پلیر را یک مشکل فنی با نام ( temporal reprojection ) نام گذاری کرده اند که به احتمال زیاد این باگ باعث می شود که فاصله بین پیکسل های تصویر زیاد شود و همچنین کیفیت و رزولیشن بازی هم افت کند که در نهایت با افت کیفیت در این قسمت همراه خواهیم بود.

همچنین هم مشکل فنی در بازی وجود دارد و همچنین باگی بزرگ که تاثیر گذار بر روی pipeline کیفیت بازی می باشند که در قسمت هایی چون مولتی پلیر بازی ها اثر خیلی بدی دارند.

طبق گفته های شرکت Guerrilla :

خیلی از بازی ها هستند که در هر قسمت با کیفیت های متفاوتی اجار می شوند ولی با تمامی تلاش خود هر دو قسمت آنلاین و سینگل بازی را برای کیفیت 1080 طراحی کرده ایم که تغیر کیفیت اندکی اکثرا در این مواقع طبیعی می باشد ولی افت کیفیتی که ما مشاهده کردیم به صورت خیلی عجیبی حالت مجلل این قسمت بازی را از کار انداخته و به صورت طبیعی نمی باشد.

طبق مشکلات یافت شده در بازی شرکت سازنده بازی اعلام کرد که “استودیو ما در حال تمام وقت تلاش برای حل این مشکل می باشد و به زودی با کمک گیری ارتقا دهندگان کیفیت و رفع برخی از باگ های قسمت مولتی پلیر به سوی گیمرها و طرفداران بازی باز خواهیم گشت. در طی این زمان از تمامی فن های بازی بابت افت کیفیت معذرت خواهی می کنیم.”

اگر قصد یافت اطلاعاتی بیشتر در مورد ارتقا دهنده های FQA بازی و مشکلات فنی بازی هستید می توانید به وب سایت رسمی Killzone: Shadow Fall  یا وب سایت رسمی ناشر بازی مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید