Watch Dogs با کیفیت 1080p بر روی PS4 و 960p بر روی Xbox One اجرا خواهد شد

16 اسفند 1392 - 09:12

سرانجام دیروز یوبی سافت با انتشار یک تریلر جدید از عنوان Watch Dogs دست از سکوت خبری در مورد این بازی برداشت و تاریخ انتشار این عنوان را نیز اعلام کرد. با اینکار اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر شده است که در یکی از مهم ترین آن ها کیفیت نسخه های Xbox One، PS4 و PC مشخص شده است.

یوبی سافت رسما اعلام کرده است که نسخه ی PS4 این عنوان با کیفیت 1080p و با 30 فریم بر ثانیه  و نسخه ی Xbox One این عنوان نیز با کیفیت 960p و 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. همچنین کیفیت نسخه ی PC این عنوان 4K خواهد بود و نرخ فریم ریت آن متفاوت با نسخه های کنسولی می باشد. به این ترتیب بار دیگر شاهد کیفیت بهتر در کنسول نسل هشتمی سونی نسبت به مایکروسافت هستیم و از سوی دیگر شاهد کیفیت فوق العاده ی نسخه ی PC این عنوان می باشیم که به عنوان پلتفرم اصلی این بازی به حساب می آید.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید