سرویس OnLive به شما اجازه می‌دهد بازی‌های استیم را در هر دستگاهی تجربه کنید

۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۴

چندی پیش سرویس OnLive هم وارد جامعه مجازی شد. OnLive یک سرویس جدید از سوی استیم می باشد که به شما این اجازه را می دهد تمامی بازی های استیم را در هر دستگاه یا سیستم عالمی بازی کنید و از Digital Stora هم این سرویس قابل خرید است.

این سرویس برای یک ماه با تخفیف و قیمت $15/£9.99 به فروش می رسد. همانطور که اعلام شد این عنوان به شما اجازه می دهد حتی در گوشی موبایل خود هم با دانلود بازی مورد علاقه خود آن را بر روی گوشی یا PC و … خود تجربه کنید. از دیگر امکانات این سرویس امکان آنلاین ( مولتی پلیر ) بازی کردن می باشد که با کمک Google TV هم می توانید قسمت آنلاین بازی را بر روی Lap Top یا تلوزیون خود انجام دهید.

با کمک تنظیمات Cloud Save هم گیمرها می توانند دستگاه بازی خود را تغیر دهند و به ادامه ی بازی قبلی خود در روی دستگاه دیگری بپردازند.

همچنین 3 بازی می باشند که در هنگام عرضه این سرویس به عنوان هدیه رایگان خواهند بود. این سه بازی شامل هستند از Saint’s Row IV, Batman: Arkham Origins و Tomb Raider .

اگر چه در سرویس OnLive لازم به خرید پک بازی نیست، شما می توانید با خرید آنلاین بازی مورد علاقه خود کد دانلودی را از OnLive در یافت کنید که به شما اجازه دانلود بازی را می دهد. همچنین در صفحه اول ورود به این سرویس هم می توانید برخی از خبرهای داغ صنعت گیم را هم مشاهده کنید.

از هم اکنون هم نسخه Beta این سرویس برای سیستم عامل های گوشی و لپ تاپ ها در دسترس می باشد و به زودی هم نسخه کامل این سرویس توسط Gaijin Entertainment و به ناشریت Steam وارد جامعه مجازی خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید