گیفت کارت
گیفت کارت

کوجیما : به شدت علاقه مندم که Metal Gear Solid 5 بر روی PC منتشر شود

۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۲

هیدو کوجیما خالق افسانه ای سری بازی های Metal Gear در زمانی که عنوان Metal Gear Solid 5 : The Phantom Pain به تازگی معرفی شده بود اعلام کرده بود که این عنوان امکان دارد بر روی PC نیز عرضه شود اما اولویت اصلی تیم سازنده نسخه های کنسولی است. با این حال خالق شخصیت Snake به تازگی اعلام کرد است قطعا می خواهد این امر را عملی کند.

وی طی مصاحبه با Gamespot در ژاپن اعلام کرد که با وجود تمایل بسیار زیاد وی برای این امر هنوز نمی تواند به طور قطعی درباره ی نسخه ی PC بازی سخن بگوید :

PC، پس زمینه ی اصلی من می باشد و بازی های من در اصل برای PC ایجاد شده است. من مدت ها پیش علاقه ای نداشتم که عناوینم را بر روی پلتفرم های مختلف عرضه کنم ولی اگر مردم بخواهند من نمی توانم درباره ی آن تاییدیه رسمی بدهم ولی قطعا چیزی است که من به شدت علاقه دارم آن را انجام دهم. از 5 ژوئن کار نسخه ی PC این بازی آغاز شده است و از زمان تیم ما در حال ساخت آن می باشند و من امیدوارم این عنوان بر روی PC نیز به موقع عرضه شود.

Ground Zeroes در سال ۱۹۷۵ آغاز می شود، جایی که سازمانی با نام اختصاری MSF به سلاح های هسته ای دست یافته است و سایر قدرت های جهان نمی توانند دست روی دست بگذارند و استراحت کنند و به همین دلیل بازرسی این سلاح ها را به پایگاه مادر ( Mother Base ) محول می کنند. به هر حال و قبل از بازرسی، اسنیک در می یابد که Paz که برای آخرین بار در نسخه ی Peace Walker دیده شد، زنده است و در یکی از پایگاه نیروی دریایی آمریکا در کوبا نگهداری می شود. Chico تلاش می کند تا او را نجات دهد ولی موفق نمی شود و باعث می گردد تا بار دیگر اسنیک پوتین هایش را به پا کند تا آن ها را نجات دهد.

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes در ۱۸ مارس ۲۰۱۴ ( ۲۷ اسفند ۹۲ ) برای Xbox 360 ، Xbox One ، PS4 و PS3 منتشر خواهد شد و مدتی بعد نیز برای PC عرضه خواهد گردید.

در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی/ مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است  تاریخی نامعلومی برای  X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC هم بعد از انتشار نسخه های کنسولی، عرضه می شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید