Rocksteady : قدرت کنسول های نسل هشتم امکان راندن Batmobile را فراهم کرده است

۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۳

برای اولین بار در سری بازی های بتمن و در عنوان Batman : Arkham Knight  قابلیت رانندگی با Batmobile در تمام محیط شهر گاتهام فراهم شده است و جای این سوال وجود دارد که چگونه این تغییر در نسخه ی جدید ممکن شد. Sefton Hill مدیر بازی های Rocksteady اظهار کرده است که قدرت Playstation 4 و Xbox one امکان توسعه ی این بخش و گنجاندن بخش رانندگی با Batmobile را فراهم کرده است.

او در این زمینه اظهار داشت :

استدیو Rocksteady در حال انجام کار های زیادی بر روی پایان تریلوژی Arkham می باشد به طوری که طرفداران به معنای واقعی کلمه یک بتمن را تجربه خواهند کرد. ما بسیار خوشحال هستیم که قادر به کار بر روی کنسول های قدرتمند نسل هشتم می باشیم که مواردی را امکان پذیر کرده اند که پیش از این تنها تصور آن ها ممکن بود مثلا رانندگی با Batmobile در شهر گاتهام که بسیار پیچیده است و مستلزم بازسازی کامل شهر گاتهام بود.

Martin Tremblay رئیس بخش سرگرمی برادران وارنر اعلام کرده است :

Batman : Arkham Knight بهترین نسخه از این سری خواهد بود و ما به طرفداران بزرگ ترین و قابل توجه ترین امتیاز را خواهیم داد و آن گیم پلی بی حد و حصر است که Rocksteady در آن شهرت دارد و این استدیو در حال توسعه یک تجربه ی شگفت انگیز و جدید برای طرفداران بتمن است.

افزوده شدن ویژگی رانندگی با Batmobile در Batman : Arkham Knight یکی از بهترین خبر های ممکن برای طرفداران این سری بود که به دنبال نوآوری بودند و Rocksteady نیز به خوبی از پتانسیل موجود در این بازی استفاده کرده است.

شیرازه اصلی داستان از این قرار است که پس از مرگ جوکر در یک شب تمامی جنایتکاران باقی مانده گرد هم می آیند و تصمیم می گیرند با ترکیب نقشه های خود بتمن را برای همیشه از میان بردارند. در این میان شخصیت Scarecrow نقش اساسی و مهمی را در بازی ایفا می کند و بمب های زیادی را در سرتاسر گاتهام تعبیه کرده است و همچنین با انتشار یکی از گاز های ترس آور خود مردم را وحشت زده نموده است. با توجه به وحشت مردم، گاتهام به طور کاملا تخلیه می شود و تنها نیرو های پلیس و جنایتکاران در آن حضور دارند و به این ترتیب گاتهام به یک میدان جنگ بدل می شود که در این میان بتمن برای پرده برداری از راز این درگیری ها و همچنین نجات مردم و گاتهام بار دیگر نشل خود را به تن خواهد کرد. طبق شایعات Batman : Arkham Knight قرار است در ۱۴ اکتبر برای PS4، Xbox One و PC عرضه شود و خبری از انتشار این بازی بر روی کنسول های نسل هفتم نمی باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید