بیش از 200 سازنده بر روی Star Citizen درحال کار می‌باشند

۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۴

 

جاه طلبیِ صنایع فضایی Roberts برای شبیه سازیِ فضا، عنوان Star Citizen را برای خود در نظر گرفته که سرمایه‌گذاران بسیاری نیز در این داستان نفع خواهند برد. این پروژه‌ که با بودجه‌یِ دو میلیون دلاری در ماه اکتبر 2012 آغاز شده بود، هم اکنون به بیش از 39 میلیون دلار رسیده است.

امروز آقای Chris Roberts کارگردان این عنوان، شروع به ارائه ی بسته های به‌روزرسانیِ ماهانه ای کرده است که به روند توسعه و پیشرفت این عنوان می پردازند. در حال حاضر 212 کارمند بر روی این بازی کار می‌کنند که آقای Roberts به طور مستقیم با آنها در ارتباط است و آنها را پشتیبانی می‌کند. سرمایه گذاریِ اولیه برای این گروه در حال افزایش است، به طوری که در دو ماه  اول سال 2014 مبلغ  4.2 میلیون دلار از 6 میلیون دلار از طرف سرمایه‌گذاران جدید بدست آمده است.

بسیاری در انتظار ماژول Dogfight این عنوان هستند (که به معنی کتک کاری در یک گوشه‌ی تنگ می‌باشد). ماژولی که اولین بخش قابل بازیِ star citizen بوده و برای پیش نمایش نهایی، قبل از نمایشگاه PAX East در ماه آوریل پشت درهای بسته ارائه خواهد شد. مطابق برنامه ریزیِ انجام شده، به فاصله‌ی کوتاهی بعد از آن به‌سرعت و در سطحی وسیع، انتشار آن انجام خواهد شد.

در حال حاضر، در پروژه‌یِ star citizen که با 37397 نفر آغاز شده بود، بیش از 400000 نفر به‌طور مستقیم و غیرمستقیم سهیم هستند. برای اطلاعات بیشتر در این‌باره می‌توانید به وب سایت رسمی بازی مراجعه کنید؛ جایی که اطلاعاتی درباره ی کشتی های فضایی، جهان و خود شرکت را نیز پیدا خواهید کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید