6 تصویر جدید از Infamous : Second Son منتشر شد

۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۵

به تازگی استدیو Sucker Punch چندین تصویر جدید از عنوان انحصاری PS4 یعنی Infamous : Second Son منتشر کرده است که محیط های بازی، گرافیک و قدرت نئون را نمایش می دهد و بار دیگر عطش طرفداران برای تجربه ی این عنوان را افزایش می دهد.

در این نسخه ۷ سال از حوادث نسخه ی دوم گذشته است و جامعه کاملا زیر سلطه ی نیرو های حکومتی است و کسی هم توان مقابله با این گروه را ندارد. در Second Son شاهد یک شخصیت جدید می باشیم که Delsin Rowe نام دارد. وی یک نقاش خیابانی است که در شهر سیاتل زندگی می کند. سیاتل داستان بازی، شهری است که توسط نیرو های ویژه حفاظتی که به اختصار DUP نامیده می شوند، کنترل می شود و به نوعی جو خفقان آمیز و ترسناکی بر آن حاکم است. DUP شاخه ای از نیرو های پلیس شهر است که هدف و انگیزه ی اصلی آن ها دستگیری بیو تروریست هاست. اما گروهی در این شهر وجود دارند که Conduit نامیده می شوند که نیرو های حکومتی به آن ها بیو تروریست می گویند. این افراد دارای قدرت های فوق بشری هستند و هدف اصلی DUP نیز دستگیری این افراد است زیرا تنها آن ها هستند که می توانند در مقابل این سیستم حکومتی مقابله کنند. Delsin در یکی از درگیری های شهری که بین مردم و نیرو های DUP می باشد چند تن از افراد زخمی را نجات می دهد و اینجا است که در می یابد او نیز یک بیو تروریست می باشد و دارای قدرت های فرا بشری است. وی که از نظام حکومتی نیز ناراضی است تصمیم می گیرد تا با استفاده از قدرت های خود با DUP مبارزه کند و آن ها را به زانو دربیاورد. پیش نمایش این عنوان را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

Infamous: Second Son Screen 1 Infamous: Second Son Screen 2 Infamous: Second Son Screen 3 Infamous: Second Son Screen 4 Infamous: Second Son Screen 5 Infamous: Second Son Screen 6

inFamous : Second Son در تاریخ ۲۱ مارس به صورت انحصاری بر روی PS4 منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید