گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی از Call of Duty 2014 منتشر شد : منتظر Modern Warfare جدید باشید

۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۹

شایعات پیرامون نسخه ی بعدی سری Call of Duty بسیار زیاد است و همگی آن ها خبر از یک Modern Warfare جدید می دهند. حال به تازگی کاربری با نام Drift0r که پیش از این نیز درباره ی عنوان Balck Ops 2 اطلاعات درستی را فاش کرده بود، اطلاعات جدیدی از Call of Duty 2014 منتشر کرده است.

این کاربر مدعی شده است یکی از اعضای استدیو Sledgehammer فایلی چند رسانه ای در اختیار وی گذاشته است که نشان می دهد این عنوان نسخه ی جدیدی از سری Modern Warfare است که احتمالا Modern Warfare 4 نام دارد. در این نسخه گرافیک و بافت های بازی به طور قابل توجه ای بهبود یافته اند و از کیفیت بسیار بالایی بر خوردار هستند. او اذعان داشته است در این فایل یکی از مراحل بازی که در یک نیروگاه توربین دار جریان داشت و شخصیت اصلی بازی همانند عنوان Balck Ops 2 دارای یک مچ بند ویژه است که به وسیله ی آن می تواند کار های مختلفی از جمله کنترل هواپیما بدون سرنشین را انجام دهد. همچنین او متقد است سلاح های این بازی بسیار پیشرفته تر از نسخه های قبلی هستند و به سلاح های بازی Titanfall شباهت دارند.

اوایل هفته ی گذشته بود که شایعاتی مبنی بر نمایش نسخه ی جدید این سری با رمز Black Smith منتشر شد که گویا در نمایشگاه SCE و در رویداد خصوصی سونی رخداده است.

طبق شایعات بازی در سال ۲۰۱۸ جریان دارد و یک دنباله ی مستقیم بر داستان Modern Warfare 3 می باشد و در تمام اروپا و آسیا جریان خواهد داشت. کاپیتان Price و Nikolai به عنوان دو شخصیت اصلی این بازی می باشند و به نقش خود در نیروی SAS انگلیس باز خواهند گشت. SAS در این نسخه نقش مهمی را در مبارزات انتخابی ایفا می کند و به نظر می رسد تمرکز اصلی داستان تنها بر روی این گروه است و بر خلاف نسخه های قبلی سری Modern Warfare بازیکنان در نقش گروه ها و سربازهای مختلف قرار نخواهند گرفت. Nikolai در این نسخه شخصیتی قابل بازی است و هنگامی بازی در نقش او، وی می تواند سخن بگوید که پیش از این این امر تنها توسط کاپیتان Price در مرحله ی پایانی Modern Warfare 3 انجام شده بود. اما سورپرایز اصلی داستان چیز دیگری است و آن این است که ژنرال Shepherd در پایان Modern Warfare 2 نمرده است و در این نسخه ضد قهرمان اصلی بازی است. همچنین ماموریت های مخفی کاری نیز در بازی وجود دارد که مکان آن ها شهر های شانگهای چین و آمستردام هلند می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید