صحبت‌های BioWare در مورد ارائه‌ی 3‌گانه‌ی Mass Effect بر روی کنسول‌های نسل جدید

۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۵

ظاهرا منتشرکنندگان قصد دارند تنها در چند سال آینده، دوباره فرانچایزهای پیشین خودشان را با کیفیت HD  منتشر نمایند، و ما باز هم شاهد چرخه‌ی بازگشت سری‌های قدیمیِ دیگری بر روی کنسول‌های نسل جدید خواهیم بود. موفقیت Tomb Raider: Definitive Edition موجب تاثیراتی بر روی دیگر بازی‌ها شده و آنها را به دادن لعابی بهتر بر روی سری‌های گذشته خود تشویق کرده است.

آخرین شایعه در این‌باره از مدیر روابط عمومی شعبه‌های Montreal و Edmonton شرکت Bioware، آقای Aaryn Flynn می‌آید که در پاسخ به سوال یکی از طرفداران، در حساب Twitter خویش درباره ی به‌روزرسانیِ سه گانه ی Mass Effect برای Xbox One و PlayStation 4 این‌گونه پاسخ داده است که:

ما تصمیم درون سازمانی را گرفته ایم. ما امیدواریم که نقشه‌هایمان را پوشش دهیم و اگر این‌طور شود آن‌ را در اختیار شما قرار خواهیم داد؛ و این خبر هیجان انگیزی برایتان خواهد بود.

@shinobi602 @YanickRRoy We have discussed that internally. If we can put solid plans together we’ll share. Great to hear you’re keen

 — Aaryn Flynn (@AarynFlynn) March 2, 2014

Tomb Raider: Definitive Edition تنها با انتشار در دو هفته از پنج هفته‌ی آمار NPD در ماه ژانویه، توانست در رتبه دهم جدول فروش قرار بگیرد. لازم به ذکر است که NPD آمار فروش دیجیتالی را که برای Xbox One و PlayStation 4 موجود است را در نظر نگرفته است.

بنابراین ما آمار دقیقی از فروش را در اختیار نداریم، ولی شواهد حاکی از آن است که نسخه انتشار یافته مجدد Tomb Raider: Definitive Edition به خوبی عمل کرده است. این مسئله با توجه به دلایل زیادی که منتشرکنندگان بر روی به‌روزرسانی سخت افزار نسل جدید سرمایه گذاری می‌کنند، کاملا قابل درک و مبرهن است.

BioWare درحال حاضر بر روی عنوان نسل بعدیِ Mass Effect کار می‌کند؛ با توجه به جزئیات ارائه شده‌ی اخیر، این بازی به صورت داخلی نیز در اختیار گیمران قرار گرفته است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید