گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار Watch Dogs فاش شد

۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۹

گمانه زنی ها در رابطه با تاریخ انتشار عنوان Watch Dogs بسیار زیاد است و چندی پیش بود که کارگردان این بازی آقای Jonathan Morinاعلام کرد که تاریخ انتشار این بازی تعیین شده است. با این حال مدتی پیش سایت PlayStation blog اعلام کرده بود که به زودی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر خواهد شد که در آن تاریخ عرضه ی این بازی نیز نشان داده می شود.

اما امروز سایت فروشگاه آنلاین سونی Watch Dogs را در لیست فروش خود قرار داده و تاریخ عرضه ی آن را 30 ژوئن 2014 اعلام کرده است که به تاریخ شمسی 9 تیر 1393 خواهد بود. گویا سونی اشتیاق زیادی برای اعلام کردن تاریخ انتشار این بازی دارد و با این کار بار دیگر همه ی شایعات را معطوف به این عنوان کرده است با این حال هنوز یوبی سافت عکس العملی در این مورد انجام نداده است.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید