گیفت کارت
گیفت کارت

بافت‌ها در نسخه‌ی بتای Titanfall با وضوح کامل اجرا شده‌اند

۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۹

اخیرا بنیانگذار شرکت Respawn Entertainment، جناب Vince Zampella تایید نموده‌اند که برخلاف افت کیفیتی که در بافت‌های موجود در نسخه‌ی آلفای بازی شاهد بودیم، در نسخه‌ی بتا، بازی با وضوح کامل تصاویر و بافت‌ها اجرا شده است.

ایشان در حساب Twitter خود چنین اظهار نموده‌اند که:

بافت‌ها در نسخه‌ی بتا با وضوح کامل اجرا شده‌ بودند

 @ernestascepi The beta was full res textures.
— Vince Zampella (@VinceZampella) February 28, 2014

همچنین بنا به اظهارات یکی از برنامه‌نویسان این شرکت بنام Rayme Vinson در همین رابطه در ماه ژانویه، کیفیت بافت‌ها در نسخه‌ی آلفائی که در اوایل امسال منتشر شده بود در حدود ۲۵ درصد پائین‌تر از نسخه‌ی نهایی بوده است.

وضوح تصاویر و بافت‌ها در آزمایش نسخه‌ی آلفا در حدود ۲۵ درصد کاهش داشت. اختلافی فاحش وجود دارد. تصاویر به بیرون درز شده نشان‌دهنده‌ی بازی نهایی نمی‌باشد.

Textures in the Titanfall closed alpha test are reduced to 25% resolution. Huge difference. Leaked pics don’t represent final game.

 — Rayme Vinson (@RaymeCVinson) January 18, 2014

پیام آقای Zampella در حساب Twitter خود این نکته را تایید می‌کند که تصاویر نشان داده شده در نسخه‌ی بتا به مانند تصاویر نسخه‌ی نهایی می‌باشند. برخی تصور می‌نمودند که مشکلات کیفیت بافت‌ها در نسخه‌ی آلفا به نسخه‌ی بتا نیز راه یابند، که البته اکنون ما می‌دانیم که این‌طور نیست.

گفتنی است که این شوتر نسل بعدی چند روزی دیگر، یعنی در ۱۱ ماه مارس، برای پلت‌فرم‌های Microsoft Windows، Xbox 360 و Xbox One عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید