اطلاعات جدیدی از عنوان Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes منتشر شد

۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۳

همانطور که طبق آخرین تصاویر منتشر شده از بازی، در اردوگاهیی در Nasu وجود داشت که چندی پیش اطلاعات جدید زیادی در این باره منتشر شده که استاد کوجیما اعلام کرد این اطلاعات فقط یک مقدمه از بازی می باشد و دنیای Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes به این کوچکی ها نخواهد بود.

یکی از ناشرهای اسپانایی در با نام Hobby Consoles چندی پیش تعدادی اطلاعات در مورد اردوگاه Nasu و همچنین خود بازی منتشر کرد. یکی از خاصیت های هربازی باز سازی سلامت از دست رفته می باشد که این قسمت یکی از مهم ترین قسمت های بازی Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes است، که برای بازسازی سلامت باید از اسپری های شفا در بازی استفاده کنید. IDrop یکی دیگر از خاصیت های بازی است که به شما به عنوان یک GPS و گوشی کمک می کند تا دوستان و دشمنان نزدیک به خود را با توجه به مکان آن ها تشخیص دهید. گیم پلی اصلی و داستان بازی حدود 8-9 ساعت می باشد ولی استاد کوجیما اعلام کرد که حدود 100 ساعت فقط باید برای یافتن جزیات فرعی در بازی صرف کنید.

مطابق با آخرین تصاویری که از بازی منتشر شده بود، تصاویر انیمیشن ها و افکت های عالی بازی را نشان می داد. شما بعد از حرکت در هر راهی از خود رد پاهایی جا خواهید گذاشت در بازی که باعث می شود توسط رده پاها دشمنان مکان پناهگیری شما را تشخیص دهند.

عنوان 18 مارس در آمریکای شمالی و 20 مارس در اروپا برای کنسول های Xbox 360, Xbox one, PS3, PS4 منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید