گیفت کارت
گیفت کارت

سری بازی‌های Sniper Elite: Nazi Zombie تا کنون نزدیک به 500 نسخه فروش کرده است

۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۷

شرکت Rebellion چندی پیش اعلام کرد که سری بازی های Sniper Elite: Nazi Zombie تا کنون نزدیک به 1 میلیون و نصفی توسط Steam به فروش رسیده و همچنین هم حدود 500 نسخه توسط فروشگاه رسمی Rebellion به فروش رسید.

به عنوان جشن گرفتن امروز شرکت Rebellion، باندل و پک کامل بازی را با 75% تخفیف در استیم به فروش می رساند. همچنین تخفیف 75% تا 7 مارس فقط پایدار خواهد بود.

همچنین گیمرهای نسخه PC این بازی می توانند بازی را با قیمت های £4.49 / $6.25 خریداری کنند و به برخی از برندگان قسمت آنلاین این بازی، Sniper Elite با قیمت£2.49 / $3.75 به فروش می رسد.

همچنین مدیر خلاق شرکت Rebellion، آقای Jason Kingsley تایید کرد که نسخه های بازی برای کنسول های نسل هفتمی و هشتمی در حال توسعه می باشد.

همچنین او در این باره اعلام کرد :

نمی توان گفت مقدار فروش رفته از بازی عالی می باشد ولی نسبت به سبک بازی از مقدار نسخه های فروش رفتی راضی هستیم و امیدواریم که این فروش فوق العلاده ادامه داشته باشد. همانند خیلی دیگر از سازنده ها ما هم تصمیماتی در مورد نسخه های کنسولی سری بازی های Sniper Elite: Nazi Zombie گرفتیم. از هم اکنون نسخه کنسول های نسل هفتمی بازی در حال توسعه می باشد و قول قطعی در مورد نسخه کنسول های نسل هشتمی برای این عنوان نمی توانیم بدهیم ولی حتما در این باره هم تصمیماتی خواهیم گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید