اطلاعات جدیدی از Titanfall به بیرون درز کرد

۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۳

شرکت Respawn Entertainmen در حال کار به سختی بر روی عنوان Titanfall می باشد که هرچه زود تر و سریع تر بازی را وارد بازار گیم کند، پس باید تا 11 ماه مارس برای عرضه بازی منتظر ماند.

مدیر انجمن شرکت Respawn Entertainmen آقای Abbie Heppe چندی پیش در صفحه Twitter خود اعلام کرد که در نسخه کامل بازی به خلبانان و کسانی که در مسابقات نسخه Beta پیروز میدان بودند اسلحه های جدیدتر و بیشتری اهدا خواهد شد و همچنین متوجع شدیم که دریافت XP در هر حالت بازی سختی های خودش را خواهد داشت.

خیلی ها امیدوارد بودند که نسخه Xbox one عنوان Titanfall از قابلیت triggers کنسول Xbox one پشتیبانی کند ولی خوب آقای Abbie Heppe اعلام کرد که همچنین چیزی قرار نیست که برای نسخه Xbox one بازی رخ بدهد، که این امر باعث کاهش طرفداران این نسخه از بازی می شود. همچنین او گفت که تفاوت هایی در بین نسخه های Xbox one و Xbox 360 این بازی وجود خواهد داشت که به داستان بازی مربوط نمی شود.

همچنین شرکت Respawn تایید کرد که کسانی که مشکل در بازی کردن این عنوان با PC داشتند با کمک شرکت Intel حل شد ولی برای اجرای بهتر بازی به یک آپدیت ویدیو کارت حتما نیاز است. تنها 9 روز تا عرضه بازی Titanfall برای کنسول Xbox one و Xbox 360 مهم تر از کنسول، PC مانده.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید