موسیقی: آلبوم Crysis 2| قسمت دوم

۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۰

بعد از به پایان رسیدن بررسی موسیقی Skyrim، نوبت به آلبوم بزرگی دیگری می رسد که توسط آهنگ سازان بزرگی تهیه شده است. Crytek به شدت علاقه مند به خرج های زیاد برای بازی هایش است، Hans Zimmer, Lorne Balfe, Borislav Slavov و Tilman Sillescu دست به دست شدند تا موسیقی حماسی برای این عنوان تهیه کنند. با ما همراه باشید

قسمت اول این آلبوم، مدت ها پیش بر روی سایت رفت و به دلیل تمرکز بر روی آلبوم بازی Skyrim، به تعویق افتاد. از این به بعد با ادامه آلبوم موسیقی بازی Crysis 2 با شما خواهیم بود. این آلبوم تا به حال ۴ بار به صورت رسمی منتشر شده است که کامل ترین نسخه آن، با ۵۴ قطعه در اختیار ماست که به صورت پست های سریالی با بهترین قطعات این آلبوم با شما خواهیم بود.

قطعه اول این آلبوم را قبلا در پستی مفصل مورد بررسی قرار دادیم که در پایان این پست قابل مشاهده است. اما برای یادآوری باز هم آن را برای دانود قرار می دهیم. دو قطعه آغازین آلبوم “Intro و Insertion” از یک جنس و ملودی هستند و Insertion به نوعی یک Remix از Intro می باشد.

[jwplayer mediaid=”135710″]

دانلود Intro

دانلود Insertion

________________

قطعه بعدی که مورد بررسی قرار می دهیم، New York Aftermath است. اگر قطعه Intro را کنار بگذاریم، ملودی اصلی این آلبوم را در این قطعه  می توان یافت. بر خلاف اینکه این قطعه توسط Borislav Salvov تهیه شده است، New York Aftermath دقیقا از کارهای Hans Zimmer الهام می گیرد. ارکستر بزرگ به همراه ساز های مجازی.

در آلبوم Crysis 2 بیشتر شاهد قطعات حماسی هستیم، اما در این بین موسیقی های تاثیر گذار و دراماتیک را نیز می توان یافت. NYA نیز یکی از آنهاست. “نیویورک، بعد از اتفاقات”، این قطعه یکی از زیباترین های این آلبوم است. ترکیبی جالب از سازهای زنده و مجازی به علاوه پیانو حس زیبایی به NYA داده است. البته از ویولون هم که در این قطعه به خوبی نواخته شده است نباید گذشت. خشم و آسودگی با هم در این قطعه زندگی می کنند.

[jwplayer mediaid=”135715″]

دانلود New York Aftermath

________________

SOS New York هم یکی دیگر از قطعات زیبای این آلبوم است. باید این قطعه را گوش کنید تا به زیبایی آن پی ببرید. “مبارزه ای، احساسی و قدرتمند” از ویژگی های این قطعه هستند. این قطعه از ملودی NYA استفاده می کند، اما با خلاقیت Savlov این بار شاهد تکرار آن ملودی با پیانو هستید. بعد از پیانو ها نوبت به Stringها و ساز های برنجی می رسد تا یکی از زیباترین قطعات حماسی که تا به حال شنیده اید را رقم بزنند. مارش نظامی که در SOS New York استفاده شده است هم کاملا با فضای کار همخوانی دارد. این قطعه را از دست ندهید.

[jwplayer mediaid=”135735″]

دانلود SOS New York

______________

قسمت اول

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید