اطلاعات جدیدی از Call of Duty 2014 لیک شد

۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۱

مدتی است که اطلاعات و شایعات زیادی پیرامون Call of Duty 2014 که احتمالا Modern Warfare 4 نام خواهد داشت، منتشر می شود و حال تازه ترین شایعه ی منتشر شده خبر از گرافیک و فیزیک فوق العاده ی این عنوان می دهد.

چندی پیش نمایشگاه SCE در آریزونا برگزار شد و گفته می شود سونی در این نمایشگاه  رویدادی مربوط به Playstation را اجرا کرده و در پشت درهای بسته عناوین معرفی نشده ای را به نمایش گذاشته است که یکی از آن ها Call of Duty 2014 می باشد. کاربری به نام Lokiolr در تویتر خود اعلام کرده است از طریق رئیس خود که در این مراسم حضور داشته اطلاعات جدیدی از Call of Duty 2014 به دست آورده است:

در ابتدا باید بگویم من حسادت زیادی نسبت به رئیسم می کنم زیرا توانست در این محفل خصوصی شرکت کند و بسیاری از عناوین معرفی نشده را از نزدیک ببیند. با توجه به صحبت های رئیسم توانستم اطلاعات مفیدی درباره ی این رویداد به دست آورم که برخی از آن ها مربوط به Call of Duty 2014 است. او به من گفت که یکی از صحنه های نمایش این بازی بر روی پل Golden Gate جریان داشت. البته او نتواسنت زیر نویس این مرحله را به یاد بیاورد ولی فکر می کند که آن زیر نویس Black Smith بوده است. من فکر می کنم Black Smith نام داخلی Modern Warfare بعدی خواهد بود همانطور که Titan نام داخلی Black Ops 2 بود.  همچنین او اظهار داشت که فیزیک این بازی مثال زدنی است و گرافیک این نسخه یک جهش بزرگ در این سری می باشد و خاطره ی تلخ عناوین گذشته را از بین خواهد برد. همچنین گویا نسخه ی بعدی این سری Modern Warfare 4 است و شایعات منتشر شده درباره ی آن حقیقت دارد.

وی همچنین اظهار داشت که راکستار نیز از یک عنوان فوق العاده در این محفل رونمایی کرد :

راکستار یک چیز فوق العاده در این رویداد به نمایش در آورد که متاسفانه در دقایق پایانی به نمایش در آمد ولی احتمالا در E3 سال جاری معرفی خواهد شد و به نظر می رسید نسخه ی نسل بعدی GTA V باشد.

طبق شایعات بازی در سال ۲۰۱۸ جریان دارد و یک دنباله ی مستقیم بر داستان Modern Warfare 3 می باشد و در تمام اروپا و آسیا جریان خواهد داشت. کاپیتان Price و Nikolai به عنوان دو شخصیت اصلی این بازی می باشند و به نقش خود در نیروی SAS انگلیس باز خواهند گشت. SAS در این نسخه نقش مهمی را در مبارزات انتخابی ایفا می کند و به نظر می رسد تمرکز اصلی داستان تنها بر روی این گروه است و بر خلاف نسخه های قبلی سری Modern Warfare بازیکنان در نقش گروه ها و سربازهای مختلف قرار نخواهند گرفت. Nikolai در این نسخه شخصیتی قابل بازی است و هنگامی بازی در نقش او، وی می تواند سخن بگوید که پیش از این این امر تنها توسط کاپیتان Price در مرحله ی پایانی Modern Warfare 3 انجام شده بود. اما سورپرایز اصلی داستان چیز دیگری است و آن این است که کاپیتان Shepherd در پایان Modern Warfare 2 نمرده است و در این نسخه ضد قهرمان اصلی بازی است. همچنین ماموریت های مخفی کاری نیز در بازی وجود دارد که مکان آن ها شهر های شانگهای چین و آمستردام هلند می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید