گیفت کارت
گیفت کارت

inFAMOUS: Second Son در صدر جدول Amazon ژاپنی قرار گرفت

۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۹

دروز بود که تاریخ انتشار inFAMOUS: Second Son در ژاپن توسط Sony تایید شد و حال هم بعد از گذشت یک روز از تایید شدن این بازی برای عرضه در ژاپن، در صدر اول جدول خرده فروش Amazon ژاپنی قرار گرفت.

برای اثبات هم لیستی منتشر شده که به غیر از بازی inFAMOUS: Second Son، پنج دره ی برتر Amazon ژاپنی هم وجود دارند، که به ترتیب شامل بازی inFAMOUS: Second Son در صدر و کنسول PS4 با طرح عنوان Knack در ( نسخه قابل خرید ) در رده دوم و Metal Gear Solid V: Ground Zeroes در رده ی سوم و باز هم کنسول PS4 با طرح بازی Knack ( نسخه قابل دانلود ) در رده ی چهارم و در آخر هم Yakuza Ishin نسخه ( Restoretion ) بازی قرار دارد.

تا کنون Famitsu و Amazon ژاپنی از بهترین خرده فروشان کشور ژاپن می باشند و حال باید دید آیا این بازی می تواند در Famitsu هم در صدر جدول بازی های پیش خرید شده قرار گیرد یا خیر. همانطور که در لیست مشاهده می کنید به غیر از بازی inFAMOUS: Second Son بازی Metal Gear Solid V: Ground Zeroes هم هست که در رده ی سوم قرار دارد و این نشان دهنده ی این است که پروژه جدید توانسته به خوبی در میان دیگر بازی های معروف جا باز کند.

در زیر می توانید لیست 5 بازی برتر را مشاهده کنید :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید