گیفت کارت
گیفت کارت

پایان Metal Gear Solid V : Ground Zeroes تکان دهنده خواهد بود

۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۵

Hideo Kojima خالق افسانه ای سری Metal Gear در تازه ترین پادکست GameInformer اعلام کرده است که پایان عنوان Metal Gear Solid V : Ground Zeroes کاملا تکان دهنده و تاریک خواهد بود و  پیش زمینه ی مناسب برای The Phantom Pain که بسیار تاریک تر از نسخه های قبلی می باشد، را فراهم خواهد کرد.

همچنین وی اعلام کرده است رده بندی M این بازی که ESRB دریافت کرده است کاملا مناسب این بازی می باشد زیرا خشونت موجود در این نسخه و مسائل دیگر قابل قیاس با نسخه های پیشین نیست و همین امر سبب شده که شاهد یک پایان بسیار تاریک باشیم. همان طور که از تریلر های این عنوان نیز پیدا است نسخه ی پنجم این سری در یک فضای بسیار تاریک اتفاق می افتد که در آن کودکان نیز دست به اسلحه شده اند و Snake باید آن ها را نیز از میان بردارد.

Ground Zeroes در سال ۱۹۷۵ آغاز می شود، جایی که سازمانی با نام اختصاری MSF به سلاح های هسته ای دست یافته است و سایر قدرت های جهان نمی توانند دست روی دست بگذارند و استراحت کنند و به همین دلیل بازرسی این سلاح ها را به پایگاه مادر ( Mother Base ) محول می کنند. به هر حال و قبل از بازرسی، اسنیک در می یابد که Paz که برای آخرین بار در نسخه ی Peace Walker دیده شد، زنده است و در یکی از پایگاه نیروی دریایی آمریکا در کوبا نگهداری می شود. Chico تلاش می کند تا او را نجات دهد ولی موفق نمی شود و باعث می گردد تا بار دیگر اسنیک پوتین هایش را به پا کند تا آن ها را نجات دهد.

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes در ۱۸ مارس ۲۰۱۴ ( ۲۷ اسفند ۹۲ ) برای Xbox 360 ، Xbox One ، PS4 و PS3 منتشر خواهد شد و مدتی بعد نیز برای PC عرضه خواهد گردید.

در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی/ مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است  تاریخی نامعلومی برای  X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC هم بعد از انتشار نسخه های کنسولی، عرضه می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید