گیفت کارت
گیفت کارت

قیمت نسخه‌های PS4 و Xbox one عنوان Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes تغییر کرد

۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۳

چندی پیش شرکت کونامی قیمت نسخه های PS4 و Xbox one بازی را از £39.99 به £29.99 کاهش داد.

قیمت جدیدی که چندی پیش اعلام شد توسط شرکت Konami در ماه نوامبر پارسال هم اعلام شده بود ولی باز قیمت به 39.99 تغییر کرد ولی حال باز این شرکت قیمت نسخه های PS4 و Xbox one بازی را به همان قیمت 29.99 کاهش داد.

همانطور که قیمت های این دو نسخه تغییر کردند مطابق با گفته های شرکت Konami به زودی حتما قیمت های نسخه های PS3 و Xbox 360 بازی هم تغییر خواهند کرد، ولی متاسفانه چیزی در مورد کاهش یا افزایش گفته نشده هنوز.

قیمت کنونی نسخه های Playstation 3 و Xbox 360 بازی Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes حدود 19.99£ می باشد که به زودی همانطور که گفتیم تغییر خواهد کرد.

Konami در مطابق با تغییر قیمت بازی گفت که :

هدف اصلی ما از تغییر قیمت بازی این بود که تمامی طرفداران بازی بتوانند بازی را با قیمت کمتری تجربه کنند و آشنایی بیشتری با موتور جدید Fox Engine کسب کنند. قابل ذکر است که در این تغییر قیمت نظر استاد Kojima هم برای ما مهم بود که ایشون با این تغییر موافق بودند. همچنین بخش پوسته کرکترهای بازی هم برای خریداران باز خواهد بود.

تا هم اکنون استاد کوجیما توانست 5 مرحله جدید دیگر هم به بازی اضافه کند و در این باره گفتند که :

تمامی مراحل بازی دارای عناصر خاصی مانند رکوردها میباشند که گیمرها می توانند در این قیمت استعدادهای خود را به رخ دیگر گیمرها بکشند و رقابت عالی را برای هم رقم بزنند. بازی دیگر مانند نسخه های قبلی نمی باشد، Ground Zeroes جدید به شما آزادی در بازی را خواهد داد تا بتوانید راه و روش های جدیدی در بازی در موضوعات خاصی را پیدا کنید، که با این امر دیگر گیمرها از بازی کردن عنوان Metal Gear Solid 5 هیچ وقت خسته و زده نخواهند شد. من مطمئن هستم تمامی گیمرها بازی معتاد کننده ی جدیدی در نسل هشتم را تجربه خواهند کرد.

همچنین اعلام شد کسانی که قبل از تغییر قیمت بازی، بازی را پیش خرید کرده اند فقط زمان محدودی دارند که به دفاتر شرکت ما اطلاع دهند و باقی پول خود را تحویل بگیرند.

همچنین خریداران بازی Ground Zeroes در هنگام عرضه  بازی، دارای قابلیت های بیشتری خواهند بود که با Unlock کردن بخش VIP خود در بازی می توانند به امکانات بیشتری در بازی دست یابند.

عنوان Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes در 18 مارس در آمریکای شمالی و در 20 مارس در کل اروپا عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید