گیفت کارت
گیفت کارت

کوجیما درباره ی گروه XOF توضیح می دهد

۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۴

همان طور که اطلاع دارید دشمنان Snake در عنوان Metal Gear Solid 5 : Ground Zeroes گروهی به نام XOF می باشد که رهبر آن ها فردی با نام Skull Face است. حال استاد کوجیما درباره ی اینکه این گروه از کجا آمده است توضیح می دهد.

در Ground Zeroes تفنگداران دریایی در پایگاه حضور دارند که لزوما با گروه XOF همکاری نمی کنند آن ها تنها در منطقه حضور دارند زیرا مافوق به آن ها دستور داده است. آن ها در این پایگاه کار می کنند و شبیه به افراد XOF نیستند. Skull Face همراه با گروه XOF به آنجا می آید و شکنجه ها و کار های دردناکی بر روی زندانیان انجام می دهد. از آنجایی که این افراد تفنگداران دریایی هستند Snake آن ها را نمی کشد بلکه تنها آن ها را بیهوش می کند یا اینکه از صخره به پایان پرت می کند زیرا تنها نیرو های دشمن در این پایگاه افراد XOF هستند.

Ground Zeroes و The Phantom از سال 1980 آغاز می شوند در نتیجه داستان این دو بازی بعد از عنوان Peace Walker جریان دارد که البته پیش از اولین Metal Gear است. با این حال دو نسخه ی Sons of Liberty و Guns of the Patriots بسار مهم هستند زیرا روند شکل گیری گروه “میهن پرستان” را روایت می کنند. کوجیما درباره ی شخصیت Skull Face چیزی فاش نکرد و تنها اعلام کرد :

من تنها می توان بگویم جایی که Skull Face وجود دارد، Major Zero نیز حضور خواهد دشات و بیش از این نمی توانم چیزی فاش کنم زیرا داستان بازی لو می رودد.

Ground Zeroes در سال ۱۹۷۵ آغاز می شود، جایی که سازمانی با نام اختصاری MSF به سلاح های هسته ای دست یافته است و سایر قدرت های جهان نمی توانند دست روی دست بگذارند و استراحت کنند و به همین دلیل بازرسی این سلاح ها را به پایگاه مادر ( Mother Base ) محول می کنند. به هر حال و قبل از بازرسی، اسنیک در می یابد که Paz که برای آخرین بار در نسخه ی Peace Walker دیده شد، زنده است و در یکی از پایگاه نیروی دریایی آمریکا در کوبا نگهداری می شود. Chico تلاش می کند تا او را نجات دهد ولی موفق نمی شود و باعث می گردد تا بار دیگر اسنیک پوتین هایش را به پا کند تا آن ها را نجات دهد.

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes در ۱۸ مارس ۲۰۱۴ ( ۲۷ اسفند ۹۲ ) برای Xbox 360 ، Xbox One ، PS4 و PS3 منتشر خواهد شد و مدتی بعد نیز برای PC عرضه خواهد گردید.

در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی/ مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است  تاریخی نامعلومی برای  X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC هم بعد از انتشار نسخه های کنسولی، عرضه می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید