گیفت کارت
گیفت کارت

Assassin’s Creed 5 در ژاپن جریان نخواهد داشت

۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۵

پس از عرضه ی نسخه ی چهارم سری Assassin’s Creed با نام Black Flag زمزمه های زیادی پیرامون نسخه ی بعدی این عنوان منتشر شد. یکی از شایعاتی که بسیار محتمل به نظر می رسید، جریان داشتن نسخه ی پنجم در دوران فئودالی ژاپن می باشد.

اما حال به تازگی خانم Jade Raymond مدیر عامل استدیو Ubisoft Toronto اعلام کرده است که نسخه ی پنجم این سری در دوران ژاپن فئودالی جریان نخواهد داشت :

من نمی توانم بگویم که Assassin’s Creed 5 در چه دوره ی تاریخی و در چه مکانی جریان خواهد داشت زیرا با اینکار سورپرایز های بزرگی را از بین خواهم برد ولی تنها می توانم بگویم که بازی در ژاپن فئودال نخواهد بود و با اینکه ایده ی ژاپن فئودالی بسیار جذاب است اما نسخه ی بعدی در آنجا جریان نخواهد داشت.

با حذف گزینه ی ژاپن فئودالی بیشتر احتمالات به سوی دوران مصر باستان می رود، مکانی که در خود بازی Black Flag نیز به آن اشاره های جزئی و هوشمندانه ای شده است که می توانید آن را در تصویر زیر مشاهده کنید :

osiris4 ژاپن فئودال ممکن است مقصد بعدی سری Assassin´s Creed باشد

اگر در عنوان Black Flag رایانه های آبسترگو را هک کنید در یکی از این اطلاعات، تصویر شخصیت همین تصویر را، در کنار اهرام مصر مشاهده خواهید کرد. حتی تیزری نیز از این عنوان که با نام Assassin’s Creed 5 : Osiris شناخته می شود، در سطح فضای مجازی منتشرشد. در زیر می توانید تصویر مورد نظر را مشاهده کنید که قسمت بالای آن مربوط به پروژه موسوم به Osiris و قسمت پایین آن، تصویر موجود در یکی از پرونده های شرکت آبسترگو است :

پیش از این تصاویری در محیط اینترنت منشتر شده بود که نشان می داد نام نسخه ی بعدی این سری Great Fall است. این عنوان طبق شایعات در دوران روسیه ی تزاری جریان داشت و روایتی از انقلاب مشهور کمونیستی در این کشور خواهد بود. با توجه به اینکه یوبی سافت پیش از این نیز در یکی از کمیک های خود به نام The Fall داستان یک قهرمان روسی را در دوران تزاری روایت می کرد، انتظار اینکه نسخه ی جدید در روسیه جریان داشته باشد می رفت ولی با بررسی دقیق تصاویر منتشر شده از این بازی مشخص شده این تصاویر ساختگی بوده اند و Great Fall وجود خارجی ندارد :

نظر شما در این رابطه چیست؟ با حذف گزینه ی ژاپن فئودالی به نظر شما مصر باستان مقصد بعدی سری Assassin’s Creed خواهد بود یا خیر؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید