گیفت کارت
گیفت کارت

نمرات Thief منتشر شد : یک دزدی نا موفق

۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۶

با نزدیک شدن به زمان انتشار عنوان Thief نمرات و نقد های این عنوان نیز منتشر شده است. چندی پیش اولین نمره ی این بازی توسط مجله ی اسپانیایی PlayMania منتشر شده وبد که خبر از یک مخفی کاری عالی می داد ولی با انتشار نمرات سایت های بزرگ گویا این نسخه ی Thief چندان باب میل منتقدان نبوده است.

با نگاهی به نمرات این عنوان به ویژه نمرات سایت های معتبر مانند IGN و Gamespot می توان دریافت با یک عنوان متوسط رو به رو هستیم که آن طور که انتظار می رفت، نبوده است.

بازی Thief توسط شرکت Eidos Montreal ساخته می شود و Square Enix هم ناشر آن می باشد. این بازی چهارمین نسخه از سری بازی های  Thief می باشد که برای سه پلتفرم اصلی نسل بعد یعنی Xbox One ، PS4 و  Microsoft Windows  به همراه کنسول های نسل هفتم یعنی PS3 و Xbox 360 عرضه می شود. این بازی در ابتدا در سال ۲۰۰۹ با نام Thief 4 معرفی شد، اما در مارس ۲۰۱۳ به طور رسمی در مجله ی Game Informer معرفی و به عنوان یک ریبوت بر سری بازی های Thief اعلام شد.

بازی در یک محیط باز و استیم پانک اتفاق می افتد. Garrett، شخصیت اصلی بازی که یک دزد مشهور است، بعد از مدتی طولانی دور از وطن خود زندگی کردن بالاخره به شهر خود یعنی ’ The City ‘ باز می گردد. بازگشت Garrett همزمان با حکومت مستبد شخصی به نام ”بارون ( Baron ) ” رقم می خورد. همچنین در دوران حکومت این مرد بد ذات نوعی طاعون در شهر پخش می شود که مردم عادی و رعیت شهر گرفتار آن می شود. Garrett که در دزدی چیره دست می باشد ، تصمیم می گیرد که به مقابله با حکومت برود و مردم بیگناه را نجات دهد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید