گیفت کارت
گیفت کارت

تامین بودجه‌ی بخش دوم Broken Age از فروش اقساطی بخش اول آن

۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۶

پس از تاخیر و نگرانی‌های مالی بسیار، شرکت Double Fine اعلام نمود که بودجه‌ی قسمت دوم Broken Age تا نیمه‌ی دوم امسال تامین خواهد شد.

به تازگی در گفتگویی که رئیس و موسس این شرکت، آقای Tim Schafer با GamesIndustry International داشته است سخنی از آمار دقیق فروش بازی خود به میان نیآورده اما اطمینان حاصل کرده که بازی را به دو نیمه تبدیل نموده‌اند تا در این مدت بتوانند بودجه‌ی کافی برای ادامه‌ی کار و همچنین توسعه‌ی نسخه‌ی گوشی‌های همراه آن را تامین کنند.

Broken Age در اصل برای ماه اکتبر 2012 آماده شده بود اما به لطف فروش 3.36 میلیون دلاری در برابر بودجه‌ی 400 هزار دلاری خود و رشد اقتصادی سریعش، این پروژه به سرعت برای انتشار در محدوده‌ی بزرگتری، تحت فشار قرار گرفت.

بخش اول این بازی در ماه ژانویه منتشر شد و انتشار باقی آن برای ماه‌های آوریل و مه پیش‌بینی شده بود. هنگامی که نحوه‌ی تقسیم آن مشخص شد، این بازی در اصل برخلاف استفاده از روش‌های سنتی دوره‌ای (episodic) در فروش، برای انتشار و دسترسی سریعتر به وسیله‌ی Steam برنامه ریزی شد.

گفتنی است که بخش اول این بازی در 14 و 28 ژانویه برای پلت‌فرم‌های Android, iOS, Linux, OS X, Windows, Ouya منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید