گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Theif با پشتیبانی‌های گرافیکی عرضه نخواهد شد

۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۳

عنوان Theif جزء دومین بازی میباشد که با منتل های API کارت های گرافیکی AMD هم خونی نخواهد داشت. ولی طبق گزارش انجام شده شرکت های Nixxes Software و Square Enix اداعا میکنند که بازی با کارت های گرافیک شرکت AMD هیچ مشکلی ندارد ولی EIDOS Montreal این سخن را قبول ندارد و به کار خود در حال ادامه دادن است.

آقای Valerie Bourdeau مدیر عامل EIDOS Montreal اعلام کرد که طبق مروری که ما بر بازی داشتیم برای عرضه شاهد برخی از مشکلات بودیم که یکی از این مشکلات پشتیبانی نکردن برخی از API های کارت های AMD با بازی میباشد و متاسفانه ایشون گفتند که بازی در هنگام عرضه با آپدیتی درباره ی حال این مشکل منتشر نخواهد شد.

همانطور که Valerie Bourdeau گفت :

تیم توسعه تمام وقت و به صورت جدی در حال کار بر روی بهینه سازی برای بازی میباشند تا بازی از تمامی Mantle ها و فناوری TrueAudio پشتیبانی کند. ما مطمئن هستیم که این آپدیت بازی Theif را با بالاترین سرعت و کیفیت بر روی کارت های AMD اجرا خواهد کرد و واقعا هم درباره ی دیر عرضه شدن پچ برای بازی ناراحت هستیم همانطور که همگی از ما انتظار دارند در طول این مدت بهترین را برای آن ها فراهم کنیم، انتظاراتشان را بر آورده خواهیم کرد و به زودی با بهینه ساز جدیدی در خدمت شما خواهیم بود.

بازی Theif حدود 2 یا 3 روز دیگر به صورت رسمی منتشر خواهد شد و بهینه ساز مربوطه هم برای ماه مارچ امسال برنامه ریزی شده.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید